Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała ws. małżeństwa. Wcześniej Doda wyjawiła, co słyszała o Radku od prostytutek!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan tworzą zgrane małżeństwo, które niedawno doczekało się wspólnego potomka. Celebrytka robi wszystko, aby ich związku nie zniszczyła rutyna. Jak donosi jeden z tygodników, Małgonia za wszelką cenę chce, aby "temperatura w ich związku nie opadła". Ostatnio zrobiła mężowi niezłą niespodziankę. Zbiegło się to w czasie z szokującym wyznaniem Dody, która u Stanowskiego wyjawiła, czego dowiedziała się o byłym mężu od prostytutek...

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław, odkąd zostali rodzicami uroczego Henia, świata poza nim nie widzą. 

Ponoć celebrytka nie spodziewała się tego, że mąż tak świetnie sprawdzi się w roli ojca. Znajoma Majdanów potwierdza, że były piłkarz kompletnie stracił dla malca głowę.

"Gdy wraca do domu, najpierw wita się z synem, a dopiero potem z nią. A ona nie jest do tego przyzwyczajona" - zdradza "Rewii" jedna z jej koleżanek. 

Reklama

Tygodnik donosi, że Małgorzacie sen z powiek spędza myśl o tym, "jak kruche może być małżeństwo", bo sama ma za sobą dwa rozwody. 

Postanowiła zatem działać, by na nowo rozniecić płomień...

"Małgosia nie chce, aby temperatura w ich związku opadła. Tak łatwo przecież uczucia może osłabić rutyna. Dlatego zorganizowała wyjazd na weekend tylko we dwoje" - ujawnia informator tygodnika. 

Chodzi o ich niedawny wypad do Sopotu, gdzie chodzili na romantyczne spacery i pałaszowali śniadanie w łóżku. Ponoć to nie ostatni taki wyjazd.

"Małgorzata planuje kolejne takie wyprawy z mężem, tym bardziej że niebawem czeka ich kolejne ogromne wyzwanie: zaczną budować wymarzony dom" - czytamy. 

Nie sposób nie zauważyć, że rozniecanie płomienia przez Małgonię zbiegło się w czasie z szokującym wywiadem Dody u Krzysztofa Stanowskiego. Piosenkarka opowiadała o swoim filmie "Dziewczyny z Dubaju" i nagle wyjawiła, czego dowiedziała się od prostytutek o byłym mężu.

Stanowski zapytał Dodę, dlaczego rozpoczęła film od zemsty na Majdanie. Celebrytka najpierw oznajmiła, że to już jego interpretacja, a po chwili wypaliła: 

"Ja tam Radka Majdana nie widzę. Natomiast wszelkie sytuacje, które były w filmie pokazane są sytuacjami, które miały miejsce, to są fakty. Nic nie jest zmyślone. Ale jeśli byłby to, z jakiegoś powodu, np. z twoich przekonań, Radek, to bardziej powinno być ci szkoda mnie, że podczas roku przygotowań do tego filmu musiałam słuchać od ku**w, jak bzykały mojego byłego męża podczas mojego małżeństwa" - wyznała. 

Te słowa z pewnością dotarły do Małgorzaty, bo o wywiadzie Dody było bardzo głośno. Musiało jej się niemiło tego słuchać. Czy to z tego powodu rozpoczęła walkę z rutyną?

"Zarówno dla Małgorzaty, jak i Radosława obecny związek jest już trzecim. Oboje są więc zdeterminowani, aby okazał się tym ostatnim" - podsumowuje "Rewia". 

Zobacz też:

Agustin Egurrola komentuje rozstanie "Cichopków": "Ja jeszcze bym tego nie przekreślał"

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną: "Już w 2023 roku widzimy się w Sejmie"

Milena Rostkowska-Galant w "Ninja Warrior Polska"

Ukraina: Nieznane losy około 400 osób z Hostomla

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Doda | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama