Reklama
Reklama

Marcin Hakiel na kawie z piękną brunetką. Sam opublikował ich wspólne zdjęcie!

Marcin Hakiel wybrał się na poranną kawę z tajemniczą brunetką. Co ciekawe, niedawno został przyłapany przez paparazzich także z pewną brunetką. Czyżby powoli oswajał fanów z myślą, że w jego życiu ktoś się pojawił? Niedawno podgrzał atmosferę, pozując z wózkiem dziecięcym…

Marcin Hakiel nie przestaje zadziwiać. Jeszcze-mąż Kasi Cichopek od czasu ogłoszenia rozstania z aktorką stał się nad wyraz otwarty w mediach społecznościowych i nie tylko. Udzielił też niezwykle szczerego wywiadu Oli Kwaśniewskiej, w którym wyjawił, że jego żona potrzebowała więcej wolności dla kogoś innego.

Chętnie też odpowiada na rozmaite pytania fanów, nawet te bardzo osobiste. Dowiedzieliśmy się m.in., że chodzi na terapię i nie pije alkoholu od 10 lat.

Niedawno z kolei zasugerował, że nie wyklucza ponownego ojcostwa! Hakiel, który z małżeństwa z Cichopek doczekał się córki i syna, zapozował z wózkiem dziecięcym, a w opisie za pomocą hasztagu wyjawił, że w sumie to myśli o nowych czterech kółkach.

Reklama

Jeśli zaś chodzi o sferę miłosną, to w mediach nieustannie spekuluje się na temat rzekomego romansu jego żony z Maciejem Kurzajewskim. Dotąd jednak żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji.

Hakiel a kawie z tajemniczą brunetką! Pokazał wspólne zdjęcie

Co ciekawe, na temat życia uczuciowego Marcina Hakiela także pojawiła się pewna pogłoska. Jakiś czas temu został bowiem przyłapany z tajemniczą brunetką. Wówczas nie skomentował medialnych doniesień na ten temat.

Teraz jednak podgrzał atmosferę, publikując zdjęcie także z brunetką, z którą wybrał się na poranną kawę. Opis do zdjęcia, ujęty w hasztagu ("okazuje się, że papugi też piją kawę"), niestety niewiele jednak wyjaśnia.

Wprawdzie tajemnicza brunetka wcale nie musi być jego nową partnerką, a po prostu koleżanką, choć niewykluczone, że tancerz nas jednak zaskoczy.

Ostatnio twierdził, że chce się teraz skupić na dzieciach oraz pracy, a także na "przepracowaniu rozstania". Z jego relacji na Instagramie można wnioskować, że nie cierpi jakoś bardzo, choć oczywiście może się maskować.

Myślicie, że niebawem zobaczymy u jego boku nową partnerkę?

Zobacz też:

Matura 2022: te polskie gwiazdy nie zdały egzaminu maturalnego! Znasz je wszystkie?

Małgorzata Rozenek o byłych żonach Radka. "Wszyscy wiemy, że był kobieciarzem". Zdradziła też, co robią w samolocie!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy