Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry odsłonił tors. Już nie wygląda jak dawniej, pojawiły się "męskie piersi"

Książę Harry (37 l.) nie przyzwyczaił nas do takich widoków. Zbuntowany monarcha odkąd opuścił Wielką Brytanię, zmienił swoje życie nie do poznania. Teraz może pozwolić sobie na znacznie więcej niż na dworze królewskim. Tym razem Harry odważył się odsłonić tors. Niestety jego sylwetka nie wszystkim przypadła do gustu.

Książę Harry: nowe życie

Książe Harry większość swojego życia spędził na brytyjskim dworze królewskim. Syn księcia Karola i księżnej Diany niedługo po poślubieniu Meghan Markle podjął decyzję o rozpoczęciu nowego rozdziału w swoim życiu. W 2020 roku para ogłosiła tzw. Megxit. Harry i Meghan zrezygnowali ze sprawowania publicznych obowiązków w rodzinie królewskiej i wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Ich nowe życie od samego początku obfitowało w liczne skandale. Gdy udzielili kontrowersyjnego wywiadu, w którym zdradzili dotąd ukrywane przed światem tajemnice monarchów, rozpętała się prawdziwa burza. Stosunki pomiędzy Sussexami a resztą rodziny uległy dramatycznemu pogorszeniu.

Reklama

Nawet niedawna wizyta pary w Anglii oraz spotkanie z królową Elżbietą II i księciem Karolem, nie zdołało odbudować dobrych relacji. Ojciec księcia Harry’ego miał się bardzo nim zawieść, gdy w jednym z wywiadów nie chciał wyznać, czy tęskni za rodziną. Nic nie wskazuje na to, aby kryzys mógł zostać zażegnany. Harry i jego najbliżsi nie zamierzają bowiem uczestniczyć w jubileuszu babci. Wygląda na to, że książę wcale nie rozpacza z tego powodu. Jego życie obfituje ostatnio w liczne rozrywki, o czym świadczą krążące w sieci zdjęcia. 

Książę Harry odsłonił tors

Książę Harry od momentu opuszczenia brytyjskiego dworu nie może narzekać na nudę. Monarcha nieustannie jest zapraszany na wszelkiego rodzaju imprezy i uroczystości. Stale otrzymuje również atrakcyjne propozycje biznesowe. Tym razem książę Harry wziął udział w meczu polo, który odbył się w Santa Barbara w Kalifornii.

Fotoreporterzy i tym razem nie odstępowali Harry’ego nawet na krok. Paparazzi uwiecznili zaskakujący moment, w którym koszulka księcia podniosła się niebezpiecznie wysoko, odsłaniając tym samym jego klatkę piersiową. Cały świat mógł zobaczyć, jak obecnie prezentuje się jego sylwetka. 

Do tej pory wszyscy mieli w pamięci stare zdjęcia Harry’ego, na których było widać jego umięśnione, zadbane ciało. Wygląda na to, że brak regularnych treningów dał o sobie znać, ponieważ muskulatura księcia nie jest już taka, jak dawniej. Pojawiły się głosy, że Harry ma "męskie piersi", a jego klatka piersiowa nieco przypomina kobiecą. Co o tym sądzicie? 

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski alarmuje Polaków: "Nagle mocno pogorszy się gospodarka". Oto co nadchodzi!

Krystyna Janda krytykowała antyszczepionkowców. Dziś się z tego tłumaczy

Paweł Królikowski nie może zaznać wiecznego spoczynku. Zbezczeszczono grób

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy