Reklama
Reklama
Tylko u nas

Marta Kaczyńska przyłapana na spacerze z pupilami. Ale mają urocze wdzianka!

Marta Kaczyńska stara się unikać blasku fleszy, chociaż na swoim profilu uwielbia dzielić się kadrami swoich ukochanych pupili. Ostatnio paparazzi przyłapali córkę byłej pary prezydenckiej podczas zimowego spaceru na ulicach Warszawy w towarzystwie piesków. Zobaczcie, jakie miały na sobie urocze ubranka!

Marta Kaczyńska jest córką tragicznie zmarłej pary prezydenckiej - Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie Smoleńskiej w kwietniu 2010 roku. Kobieta trzykrotnie była mężatką i doczekała się również trójki dzieci - Ewy, Martyny i Stanisława. Ustalenie ojcostwa jej córek wywołało w Polsce istny skandal obyczajowy. Tym bardziej, że ostatni ślub brała już będąc w zaawansowanej ciąży.

Reklama

Polska prawniczka i adwokatka stara się jednak unikać ścianek, paparazzi czy wywiadów, chroniąc swoje życie prywatne. Obecnie wraz z mężem Piotrem Zielińskim mieszka na warszawskim Powiślu.

Oprócz tego jest właścicielką kilku innych nieruchomości m.in. apartamentu po rodzicach w Sopocie. Kaczyńska uwielbia dzielić się na Instagramie domowymi kadrami z jej ukochanymi pupilami w rolach głównych. Nie da się ukryć, że zwierzaki są jej prawdziwym oczkiem w głowie. Na zdjęciach pojawia się również często puchaty kotek.

Marta Kaczyńska przyłapana na spacerze z pieskami

Ostatnio Marta została przyłapana przez fotoreporterów na zimowym spacerze z pieskami. Córka byłej pary prezydenckiej była schowana pod ciepłą, czarną kurtką i miała na sobie zimowe buty za kostkę.

Nie zapomniała zadbać również o ukochane czworonogi! Zobaczcie, jakie miały na sobie urocze, modne kurteczki

Zobacz też:

Tak mieszka Marta Kaczyńska. Mieszkanie w klasycznym stylu

Córki Marty Kaczyńskiej wiele przeszły. Ewa zbuntowała się po narodzinach Stasia

Panika w zespole "Pytania na śniadanie"! Chodzi o Joannę Kurską...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy