Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marina i Wojciech Szczęśni świętują rocznice ślubu. Zdjęcia zachwycają!

​Marina (31 l.) i Wojciech Szczęsny (31 l.) świętują piątą rocznicę ślubu! Ich początki nie były łatwe, ale teraz cieszą się swoją miłością. Na Instagram Marina wrzuciła pamiątkowe zdjęcie z ich wesela, którym zachwycili się internauci.

Od początku związek Mariny (sprawdź!) i Wojciecha Szczęsnego wzbudzał zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanów celebrytów. Do tej pory para uważana jest za jedną z najgorętszych w polskim show-biznesie.

Wojciech Szczęsny i Marina: Jak się poznali?

To jak rozpoczęła się miłosna historia tych dwojga jest niezwykle urocze. Bramkarz polskiej reprezentacji wypatrzył zdjęcie wokalistki (sprawdź!) w internecie i od razu zachwycił się jej urodą.

Reklama

Szczęsny wielokrotnie w wywiadach powtarzał, że musiał zawalczyć o serce Mariny. Krążyło wiele plotek, że wokalistka z początku nie była chętna, by poznać bramkarza. 

Z początku Marina była nieufna w stosunku do starań sportowca, ale w końcu uległa Wojtkowi, gdyż dostrzegła jego romantyczną i normalną stronę.

Marina i Wojciech Szczęsny: To już pięć lat!

Dokładnie dzisiaj, 21 maja mija pięć lat odkąd wokalistka i bramkarz stanęli na ślubnym kobiercu. Ślub odbył się w tajemnicy przed mediami.

Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Grecji, w otoczeniu najbliższych. Ich ślub wyglądał niczym z bajki. Biały dywan, łuk obtoczony kwiatami, Marina w romantycznej kreacji i Wojciech w smokingu nadal robią wielkie wrażenie. 

Nic dziwnego, że piosenkarka postanowiła przypomnieć sobie to wydarzenie.

Internauci zachwyceni ślubnym zdjęciem Szczęsnych

Pod rocznicowym postem Mariny pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami i życzeniami. Fani wokalistki podkreślali, jak cudownie wyglądała para na ślubnym kobiercu.

A wy, macie jakieś życzenia dla Mariny i Wojtka?

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje