Reklama
Reklama

Marianna Schreiber wciągnęła Marcina Najmana do swojego planu. Szykują wspólny projekt

Marianna Schreiber (29 l.) nie poddaje się w swoich politycznych dążeniach. Żona polityka PiS, Łukasza Schreibera, połączyła siły z Marcinem Najmanem i zapowiedziała kolejny projekt zawodowy. Założycielka partii Mam dość odbyła już nawet tajne spotkanie z pięściarzem. Co planują?

Marianna Schreiber: kariera polityczna

Gdy Marianna Schreiber niespodziewanie pojawiła się w programie "Top Model" chyba nikt nie przypuszczał, że jej kariera celebrycko-polityczna rozwinie się w tak zaskakujący sposób. Aspirująca modelka szybko podjęła decyzję o "przebranżowieniu" i porzuciła wybiegi na rzecz poważnych akcji politycznych. Żona polityka PiS założyła własną partię Mam dość i rozpoczęła działania zmierzające do pozyskania jak największego elektoratu. Choć po drodze czekało ją wiele przeciwności losu oraz niepowodzeń, Marianna Schreiber jest bardzo wytrwała i nie zamierza się poddawać. Niedawno nagrała własny utwór muzyczny, w którym poprzez rap zasygnalizowała, z jakimi problemami mierzy się współczesne społeczeństwo.

Reklama

Teraz żona ministra PiS postanowiła połączyć siły z innymi osobami, które wykazują podobne dążenia, co ona. Marianna Schreiber zorganizowała spotkanie z Marcinem Najmanem, aby przedyskutować możliwość współpracy.

Czy to oznacza, że Marcin Najman także zamierza aktywnie zaangażować się w politykę? W przeszłości już wielu sportowców próbowało swoich sił w sejmowych ławkach. W świecie polityki brylowali m.in. Otylia Jędrzejczak, Radosław Majdan, Iwona Guzowska, czy Jagna Marczułajtis-Walczak.

Marianna Schreiber wciągnęła Marcina Najmana do swojego planu

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Marianna Schreiber i Marcin Najman przygotowują wspólny projekt muzyczny. Póki co, nie wiadomo jednak, co dokładnie będzie obejmował. Czy będzie utrzymany w klimacie rapu, jak poprzednie "dzieło" Schreiber? A może duet pokaże swoje umiejętności w innym gatunku muzycznym? Z pewnością wkrótce poznamy więcej faktów na ten temat.

"Pierwsze efekty tej współpracy będą w ciągu trzech tygodni" - zapowiedziała Marianna Schreiber, cytowana przez "Super Express".

Założycielka partii Mam dość obiecuje, że projekt będzie wielkim zaskoczeniem. Czekacie na finalny efekt?

Zobacz też:

Demi Rose seksownie wypina pośladki i pokazuje nową fryzurę. Pięknie jej w czerwieni!

Roxie Węgiel dopingowała Roberta Lewandowskiego na Camp Nou. Wyróżniała się skąpym strojem

Polaków zatkało. Zespół Dead Kennedy szydzi z prawicowców, władzy, a nawet z piłki nożnej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Marcin Najman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy