Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maria Peszek: Obecny prezydent jest najgorszym po '89 roku!

Maria Peszek (42 l.) zapytana o najgorszego prezydenta Polski po '89 roku, nie miała wątpliwości!

Andrzej Duda w kampanii wyborczej deklarował, że będzie "prezydentem wszystkich Polaków i zrobi wszystko, by zjednoczyć społeczeństwo, tak by było ono jedną wielką wspólnotą".

Niestety, tuż po wygranych wyborach niemal natychmiast udowodnił, że był to jedynie żart z jego strony, m.in. ułaskawiając Mariusza Kamińskiego, przerywając urlop w Wiśle, by podpisać ustawę o Trybunale Konstytucyjnym, którą PiS w błyskawicznym tempie uchwalił, czy wetując ustawę o uzgodnieniu płci. Przykłady można mnożyć.

Prawo i Sprawiedliwość zresztą szybko podzieliło Polaków na "prawdziwych" i "gorszy sort".

Reklama

"Nie istnieje w przyrodzie takie zjawisko jak polityk, który będzie prezydentem wszystkich Polaków, gdyż to jest po prostu niemożliwe" - mówiły w Trójce "usta prezydenta", czyli rzecznik Marek Magierowski.

Nie dziwi więc fakt, iż Andrzej Duda z "prezydenta wszystkich Polaków" szybko stał się "najgorszym prezydentem Polaków".

Wokalistka Maria Peszek w rozmowie z Arturem Rawiczem wyznała, że tak właśnie postrzega obecną głowę państwa. "Żydowska kurewna", jak jest nazywana w sieci, podkreśliła również, że nigdy nie zaangażuje się w politykę!

Podzielacie opinię Peszek na temat Dudy?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maria Peszek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje