Reklama
Reklama

Maria Dębska i Marcin Bosak już po rozwodzie. Poszło błyskawicznie!

Maria Dębska (30 l.) i Marcin Bosak (42 l.) 1 marca rozwiedli się. Pozew rozwodowy został złożony 1 grudnia. Na sądowym korytarzu pojawiły się duże emocje, wróciły wspomnienia...

Maria Dębska i Marcin Bosak: historia związku

Marcin Bosak i Maria Dębska nie mieli łatwych początków. Kiedy kilka lat temu związali się ze sobą, aktor był świeżo po rozstaniu z matką swoich synów, Moniką Pikułą.

Wówczas wiele osób zarzucało Marii Dębskiej, że to ona rozbiła związek aktora. Sama broniła się przed tymi zarzutami, argumentując, że w tym układzie nie było już uczucia.

Początkowo o relacji Dębskiej i Bosaka mówiło się w kontekście skandalu, w końcu nawet sceptycy zaakceptowali fakt, że aktorzy są razem i się kochają.

Reklama

Para chętnie pozowała razem do zdjęć na imprezach branżowych, udzielała wywiadów. Po jakimś czasie zaręczyła się.

W sierpniu 2020 roku wzięli ślub, który odbył się w kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Była biała suknia, przysięga małżeńska i wesele do białego rana.

Maria Dębska i Marcin Bosak już po rozwodzie

Mogło się wydawać, że po tym, co przeszli na początku, już nic nie stanie na drodze do szczęścia. Niestety, od jakiegoś czasu pojawiały się niepokojące sygnały o poważnym kryzysie w ich małżeństwie.

Plotki spotęgował dodatkowo fakt, iż Maria Dębska zawitała bez męża na Festiwal Nowe Horyzonty, a także do Gdyni, gdzie odbierała nagrodę za główną rolę kobiecą w filmie "Bo we mnie jest seks". Teraz już wiemy, że jej małżeństwo istniało już tylko na papierze.

Para rozwiodła się bez orzekania o winie.

Aktorka chce unieważnić zawarty w 2020 roku ślub kościelny. Złożyła już odpowiednie dokumenty w tej sprawie.

Zobacz też:

Marcin Bosak przyznał się do choroby

Syn Krawczyka wydał książkę. Ujawnia rodzinne sekrety

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Bosak | Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy