Reklama
Reklama

Maria Dębska chce unieważnić ślub kościelny z Bosakiem!? "Podjęła już decyzję"

Maria Dębska (30 l.) kilka tygodni temu rozstała się z Marcinem Bosakiem (42 l.). Według najnowszych informacji aktorka chce unieważnić zawarty w zeszłym roku ślub kościelny.

Maria Dębska chce unieważnić ślub kościelny z Bosakiem!?

O Marii Dębskiej w ostatnim czasie zrobiło się głośno za sprawą filmu "Bo we mnie jest seks", w którym wcieliła się w Kalinę Jędrusik. Za tę rolę zgarnęła nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Gdyni.

Niestety, sukces zawodowy nie idzie w parze z tym w życiu prywatnym. Tabloidy donoszą, że jej małżeństwo z Marcinem Bosakiem nie przetrwało próby czasu i para rozstała się. Znajomi pary twierdzą, że oboje mają mocne temperamenty, lubili stawiać na swoim i często ponosiły ich emocje. W końcu Maria miała zdecydować o wyprowadzce.

Reklama

Na Festiwal Nowe Horyzonty, a także do Gdyni, gdzie odbierała nagrodę, przybyła już bez męża. Teraz pojawiły się informacje, że aktorka chce unieważnić ślub kościelny, który zawarła z Bosakiem 15 sierpnia 2020 roku.

Jej rzekoma przyjaciółka zdradza, że Marysia chciałaby jak najszybciej zamknąć ten rozdział swojego życia i iść dalej. Teraz, kiedy jest już uznaną aktorką, pojawiły się przed nią zupełnie inne perspektywy, uwierzyła w siebie. W tym trudnym czasie ma wsparcie znanej matki, reżyserki Kingi Dębskiej, autorki filmu "Moje córki krowy", także rozwódki.

Dębska i Bosak: powody rozstania

Maria Dębska i Marcin Bosak poznali się podczas pracy nad spektaklem Radka Rychcika "Ripley pod ziemią". Marcin był wówczas w związku z Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów. Parze tak dobrze się rozmawiało, że zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Znajomość przerodziła się w końcu w coś więcej.

"To jest miłość temperamentna, taka we włoskim stylu, dynamiczna" - zachwycał się Bosak w jednym z wywiadów. Podkreślał, że ceni Marysię za świeżość, uwielbia ją obserwować, gdyż "szalenie i nieustannie go intryguje". Gdy siada do fortepianu i gra, jest ponoć bardzo sexy.

Tabloidy pisały, że para z czasem przestała się rozumieć, a przebywanie razem nie cieszyło już tak jak kiedyś. Nawarstwiające problemy sprawiły, że podjęli decyzję o rozstaniu.

Dziś plotkuje się, że Maria Dębska szykuje się do rozwodu i unieważnienia ślubu kościelnego. Sama zainteresowana na razie nie skomentowała tych informacji. Z Marcinem pobrała się rok temu w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie z udziałem rodzimych celebrytów.

Zobacz też:

Sensacyjne plotki o Dębskiej i Bosaku to jednak prawda?

Ustawa o testowaniu pracowników

W Wałbrzychu myśliwy wtargnął na osiedle

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska | Marcin Bosak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy