Reklama
Reklama

Maria Dębska i Stanisław Trzciński przyłapani razem. To już koniec małżeństwa z Marcinem Bosakiem?

Maria Dębska (30 l.) po premierze filmu "Bo we mnie jest seks" sfotografowana została w objęciach znanego dziennikarza Stanisława Trzcińskiego. Czy małżeństwo z Marcinem Bosakiem (42 l.) dobiegło końca?

"Bo we mnie jest seks": Maria Dębska jak Kalina Jędrusik

Maria Dębska za rolę w filmie "Bo we mnie jest seks" (sprawdź!), w którym wcieliła się w legendarną Kalinę Jędrusik, dostała nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu w Gdyni. Na premierze zabrakło męża Marcina Bosaka, z którym ponoć w ostatnim czasie nie dogaduje się najlepiej.

Reklama

Plotki głoszą, że para nie mieszka już razem. Jest to o tyle zaskakujące, że w sierpniu ubiegłego roku aktorka i aktor wzięli ślub w kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Była biała suknia, przysięga małżeńska i wesele do białego rana.

W ostatnim czasie jednak Marysia i Marcin nie pokazują się razem. Niedawno przyjaciele aktorki w rozmowie z jednym z tygodników utrzymywali, że związek ten to już przeszłość.

Dębska w objęciach Trzcińskiego

Po premierze filmu "Bo we mnie jest seks" Maria Dębska bawiła się w jednym ze stołecznych klubów. Towarzyszył jej m.in. Stanisław Trzciński, z którym została sfotografowana na czułościach.

Jak relacjonują dziennikarze pisma "Twoje Imperium", momentami było naprawdę gorąco. Czyżby aktorka wciąż nie wyszła z roli "swobodnej" i żyjącej według własnych zasad Kaliny Jędrusik?

Kim jest Stanisław Trzciński?

Stanisław Trzciński jest dziennikarzem muzycznym. Doktorantem oraz wykładowcą na Uniwersytecie SWPS i Collegium Civitas w Warszawie. W swoich publikacjach opisuje sytuację prawną oraz materialną twórców w dobie rewolucji technologicznej w świecie cyfrowym. Jest także prezesem STX Music Solutions i wiceprezesem STX Jamboree.
Przez 12 lat organizował gale wręczenia nagród muzycznych Fryderyk. Był dyrektorem A&R w Universal Music Polska w latach 1995 - 2000.

Zobacz też:

Kalina Jędrusik uważała brak seksu za kalectwo

Zachmurzenie i mgły. Pogoda na poniedziałek

Rosati pozuje z mamą

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska | Kalina Jędrusik | Bo we mnie jest seks
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy