Reklama
Reklama

Maria Dębska dementuje plotki na temat swojego romansu!? Wystarczył jeden wpis!

Maria Dębska (30 l.) po premierze filmu "Bo we mnie jest seks" wyrosła na wielką gwiazdę filmową. Nie dziwi więc ogromne zainteresowanie mediów jej osobą, zwłaszcza jej małżeństwem z Marcinem Bosakiem. Para podobno przechodzi kryzys, a Dębskiej przypisuje się romans. Gwiazda w zabawny sposób odpowiada mediom.

Maria Dębska i Marcin Bosak od 2018 roku są parą, a dwa lata później wzięli ślub. Do tej pory to Bosak był lepiej rozpoznawalny dla szerszej publiczności. Dębska zyskała ogromną popularność dzięki roli Kalinie Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks" (zobacz!), który niedawno miał swoją premierę.

Reklama

Ostatnio media plotkarskie rozpisywały się na temat kryzysu w małżeństwie aktora i aktorki. Na premierze wielkiego hitu aktorki nie towarzyszył jej mąż. Podczas wydarzenia towarzyszył jej dziennikarz muzyczny Stanisław Trzciński. Media spekulowały, że aktorka może mieć z Trzcińskim romans.

Maria Dębska dementuje plotki o romansie!?

Celebrytka postanowiła się odnieść do całej sytuacji na swoim profilu na Instagramie. Maria Dębska napisała post, w którym prześmiewczo przestrzega swoich znajomych, ponieważ mogą zostać posądzeni o to, że mają z nią romans.

Gwiazda w żartobliwy skierowała się również do mediów, podejmujących temat jej rzekomego romansu. Widać, że Dębska ma ogromne poczucie humoru i posiada ogromny dystans do siebie. Celebrytka nie boi się żartować z poważnych tematów.

Zobacz też:

Marcin Bosak potwierdza rozstanie z Dębską!? Na Instagramie dzieli się wymownym utworem

Plotki o Kamili z "Rolnika" to jednak prawda

Zawalił się budynek w Chinach

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy