Reklama
Reklama

​Marcin Hakiel i nowa ukochana dekorują dom na święta. Już się pocieszył?

Marcin Hakiel (39 l.) i jego nowa ukochana, pochodząca z Wielkopolski Dominika, szykują się do pierwszych wspólnych świąt. Ponieważ, jak ujawniła Katarzyna Cichopek, dzieci spędzą tegoroczną Wigilię z tatą, Marcin i Dominika starają się przystroić dom, jak napiekniej.

W połowie marca Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zgodnie zamieścili na swoich Instagramach identyczny komunikat, że po 17 latach związku, w tym 14 małżeństwa postanowili się rozstać

Było to dla wszystkich spore zaskoczenie. Powszechnie wiadomo, że ich miłość hartowała się w trudnych warunkach i wydawało się, że nic jej nie złamie. Wspólnie przetrwali kryzysy zawodowe, kryzys kobiecości Katarzyny, który, jak ujawniła w wywiadzie dla ”Gali”, dopadł ją po narodzinach synka, a także trudności związane ze spłatą gigantycznego kredytu we frankach szwajcarskich, zaciągnięty na 500-metrowy dom na warszawskim Wilanowie. I kiedy już wydawało się,  że teraz będzie już tylko lepiej, ogłosili rozstanie. 

Reklama

Nowe życia Cichopek i Hakiela

Dla fanów pary, ciepło nazywanej „Cichopkami”, był to ogromny szok. Dla Marcina najwyraźniej też. Wprawdzie przefarbował włosy na blond, zaczął ubierać się jaj nastolatek i pochwalił się na Instagramie efektami chudnięcia, jednak wiele wskazuje na to, że był to wynik stresu. 

Katarzyna tymczasem układała sobie życie z Maciejem Kurzajewskim, który 3 lata wcześniej rozwiódł się z Pauliną Smaszcz. Niestety, cieniem na nowej miłości prezentera kładzie się medialne rozdrapywanie ran, chętnie stosowane przez jego byłą żonę. 

W porównaniu z nim Cichopek ma komfortową sytuację, bo Hakiel, za wyjątkiem jednego zdania, które wymsknęło mu się w „Mieście kobiet”, milczy na temat ich relacji. Cichopek zaś ze swojej strony ułatwia mu, jak może kontakty z dziećmi i kiedy wyszło na jaw, że Marcin chce z nimi spędzić Wigilię, bez protestów i narzekań zorganizowała swoją dzień wcześniej, żeby 24 grudnia Antoś i Helenka spędzili  z tatą i jego nową ukochaną, z którą, jak donosi informator Plotka, Cichopek zdążyła już nawiązać przyjazne relacje: 

"Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z dziećmi. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach.". 

Marcin Hakiel spędzi pierwsze święta z Dominiką

Pierwsze wspólne święta wyraźnie budzą wielkie emocje u Marcina i Dominiki. Fotograf ślubny Michał Całujek zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z przedświątecznej sesji Hakiela i jego nowej partnerki. 

Słodko razem wyglądają?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski musieli przyspieszyć Wigilię! Nie mieli innego wyjścia! W tle choroba!

Hakiel z córką na świątecznych zakupach. To dziewczynka podjęła decyzję [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy