Reklama
Reklama

Marcelina Ziętek kusi w skąpym bikini w basenie. Nagrywał ją Piotr Żyła?

Marcelina Ziętek postanowiła pokazać wszystkim, że umie pływać. Nagrała więc wideo, jak rzuca się na wodę w basenie. Wiele wskazuje na to, że za kamerą stał nie kto inny, jak Piotr Żyła.

Marcelina Ziętek znana jest z serialu "19+", ale zdecydowanie większą popularność przyniósł jej związek z Piotrem Żyłą i słowne przepychanki z jego byłą żoną, Justyną Żyłą.

W międzyczasie Marcelina Ziętek skrzętnie rozwijała swój profil na Instagramie i stała się pełnoprawną influencerką, reklamującą chętnie czy to kosmetyki czy produkty żywnościowe.

Jakiś czas temu media donosiły, że związek z Piotrem Żyłą nie przetrwał próby czasu i para rozstała się. Oni nie potwierdzili tych doniesień, więc do dziś nie wiadomo, czy mieli tylko kryzys, czy może po prostu wrócili do siebie.

Reklama

Para jednak znów zaczęła pokazywać się razem, zatem ich miłość wciąż kwitnie. Niedawno Ziętek kibicowała ukochanemu podczas zawodów w Wiśle, wcześniej byli razem na weselu.

Marcelina Ziętek w skąpym bikini

Obecnie Marcelina Ziętek jest w iście wakacyjnym nastroju. Aby to udowodnić, nagrała wideo, jak rzuca się na wodę w basenie. Dodała zresztą także hasztag "wakacje".

To, co zwraca największą uwagę, to jej szczupła sylwetka, a także skąpe bikini. Dół składał się niemal z samych sznureczków, góra również niewiele zakrywała.

Niewykluczone, że za kamerą stanął Piotr Żyła. Fanom w każdym razie bardzo spodobało się wideo pływającej Marceliny Ziętek. W komentarzach aż zaroiło się od komplementów.

"Wow, piękna", "Piękna i naturalna kobieta", "Cudna dziewczyna" - to tylko niektóre z komentarzy.

Piotr Żyła nie zdecydował się zostawić komentarza pod zdjęciem swojej dziewczyny ani nawet "lajka". Być może jednak woli jej prawić komplementy na co dzień.

Zobacz też:

Tak Marcelina Ziętek kibicowała Piotrowi Żyle w Wiśle

Marcelina Ziętek odsłania pośladki w skąpym fartuszku

Kulisy biznesu Igi Świątek. Tak zarabia ogromne pieniądze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek | Piotr Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy