Reklama
Reklama

Marcelina Ziętek kibicuje Żyle w Wiśle. Wybrała seksowne stylizacje

Marcelina Ziętek (24 l.) jak zwykle stara się wspierać swojego ukochanego Piotra Żyłę. Dziewczyna jest z nim w szczęśliwym związku już od ponad dwóch lat i nie odstępuje go na krok. 24-latka wybrała się niedawno do Wisły, a konkretnie na skocznię narciarską im. Adama Małysza, gdzie Żyła trenował.

Marcelina Ziętek to taka celebrytka, która bardzo chętnie pokazuje w sieci, jak wygląda jej życie prywatne. Nie raz chwaliła się obserwatorom zagranicznymi wycieczkami czy modnymi stylizacjami. Była aktorka serialu "19+" umiejętnie podsyca zainteresowanie ze strony mediów.

Marcelina Ziętek kibicuje w Wiśle w seksownych stylizacjach

Marcelina Ziętek postanowiła pochwalić się swoim fanom, jakie stylizacje wybrała na intensywny czas w Wiśle. 24-latka zaprezentowała się na dwóch zdjęciach w patriotycznych strojach, które z pewnością pomogły Żyle osiągnąć, jak najlepsze wyniki.

Reklama

Na pierwszej fotografii Marcelina ma na sobie białą luźną sukienkę oraz biało-czerwony wianek z kwiatów. Na drugi dzień dopingowania ukochanego Ziętek wybrała koronkową kreację w czerwonym kolorze.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Marceliny. Większość była nią zachwycona.

Marcelina Ziętek i Tomasz Żyła - historia miłości

Małżeństwo Justyny i Piotra Żyłów należy już do historii. Ich burzliwe rozstanie nie należało do najłatwiejszych. Medialne zainteresowanie również nie pomogło.

Piotr pocieszenie po rozstaniu z żoną znalazł w ramionach 24-letniej Marceliny Ziętek. Dziewczyna pochodzi z Cieszyna. Zajmuje się modelingiem oraz aktorstwem. W 2014 roku zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek. Przez kilka lat grała w serialu TVN "19+", gdzie wcielała się w rolę Kai Jarosik.Zobacz też:

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przechodzą kryzys związku?! Fani zauważyli niepokojący szczegół...

Marcelina Ziętek zapozowała w staniku i rozpiętych spodniach!
Marcelina Ziętek świętuje Dzień Kobiet z Piotrem Żyłą! Pochwaliła się prezentem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek | Piotr Żyła
Reklama
Reklama
Reklama