Reklama
Reklama
Tylko u nas

Marcelina Zawadzka zabrała głos w sprawie zatrucia Odry: "To wygląda jak taki zamach"

Marcelina Zawadzka (33 l.) jest nie tylko gospodynią Earth Festival 2022, ale też aktywnie bawiła się pod sceną w trakcie piątkowego koncertu. Artyści, którzy wystąpili w ostatnich dniach w Uniejowie, m.in. Katarzyna Nosowska i Krzysztof Zalewski wykorzystali okazję, by przedstawić swój manifest ekologiczny w kontekście zatrucia Odry. Pomponik.pl porozmawiał z Marceliną Zawadzką o jej prywatnych odczuciach związanych z kryzysem ekologicznym w polskiej rzece.

Marcelina Zawadzka zabrała głos w sprawie zatrucia Odry: To wygląda jak zamach

Marcelina Zawadzka była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na Earth Festival 2022 w Uniejowie. Impreza jest nie tylko pretekstem do dobrej zabawy, ale też momentem refleksji nad palącymi problemami ekologicznymi. 

Prezenterka, jak przyznała w rozmowie z Pomponik.pl, właśnie wróciła z Londynu, gdzie odcięła się od mediów społecznościowych i spędziła tydzień "sam na sam" z własnymi myślami. W Wielkiej Brytanii uczestniczyła w warsztatach z medytacji i długo nie była świadoma tego, co istotnego omija ją w Polsce. Gdy w końcu wróciła do ojczyzny, dotarły do niej informacje o kryzysie ekologicznym na Odrze, którym w ostatnich tygodniach żyją media.

Reklama

"To wygląda trochę jak taki zamach (...) Może oddam głos specjalistom, którzy na ten temat się wypowiadają i duży jest znak zapytania. Bardzo serce boli" - wyznała prezenterka w rozmowie z Pomponik.pl.

Marcelina Zawadzka zapytana o swoje podejście do teorii spiskowych, nie chciała wdawać się w szczegóły. Dała jednak do zrozumienia, że kryzys ekologiczny na świecie jest poważnym tematem, od którego nie należy uciekać.

"Ja mam też swoją teorię, ogólnie, że to jest większy plan. Nie tylko Odra, nie tylko inne kraje, inne plantacje i inne małe przedsiębiorstwa (...) Ja nie jestem fanatykiem i nie będę narzucała innym swojego zdania..." - stwierdziła tajemniczo Marcelina.

Earth Festival 2022 w Uniejowie - Co to za wydarzenie?

Earth Festival 2022 w Uniejowie został zorganizowany już po raz piąty. Trzy niepowtarzalne koncerty od 19 do 21 sierpnia zostaną wyemitowane przez Telewizję Polsat. To wyjątkowe wydarzenie jest czymś więcej, niż tylko pretekstem do dobrej zabawy. Na scenie w Uniejowie wystąpi aż 30 polskich artystów, a wszystkim gwiazdom przyświecają idee pokojowe i pro ekologiczne, szczególnie istotne w kontekście konfliktu zbrojnego w Ukrainie i kryzysu na rzece Odrze.

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska całe w ekokoronkach. Tak wybrały się na Earth Festival 2022!

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner szaleli pod sceną, ale chwilę wcześniej było niebezpiecznie!

Earth Festival 2022. Nieziemskie kreacje gwiazd. Koronki, dekolty i zwierzęce motywy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy