Reklama

Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska całe w ekokoronkach. Tak wybrały się na Earth Festival 2022!

Marcelina Zawadzka (33 l.) i Ilona Krawczyńska (30 l.) bawią się na Earth Festival 2022. Obie panie postawiły na kreacje w stylu boho. Przeważają ręcznie wykonane koronki i zjawiskowe rękawy. Ich sukienki powalają na kolana?

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w koronkowych kreacjach

Earth Festival 2022 wciąż trwa. Na imprezie można zobaczyć wiele gwiazd, które na tę wyjątkową okazję ubrały się w niesamowite stroje. Wśród nich dominują zwierzęce motywy oraz kolory takie jak czerń i biel. Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka wpadły na podobny pomysł i poszły na Uniejowskie ścianki w sukienkach utrzymanych w stylu boho. Królowały kremowe koronki i zjawiskowe, rozkloszowane rękawy. Co więcej, obie kreacje zostały uszyte przez tę samą artystkę!

Jak udało nam się dowiedzieć, kreacje Marceliny Zawadzkiej i Ilony Krawczyńskiej były nie tylko modne, ale i ekologiczne!

Reklama

Barbara Cała jest projektantką, która tworzy wyjątkowe i niepowtarzalne kreacje metodą szydełkową, czyli ręcznie. Tworzy też kreacje z recyclingu, które zobaczymy na prowadzących w niedzielę. Marcelina i Ilona zakochały się w tych sukniach od pierwszego wejrzenia - przymiarki przebiegły błyskawicznie! Efekt jest oczywiście piorunujący.

Marcelina Zawadzka postawiła na bardziej zabudowaną kreację, natomiast Ilona Krawczyńska pokazała troszkę bioder oraz fragment brzucha, który prześwitywał przez delikatny materiał sukienki.

Naszym zdaniem obie panie wyglądają niesamowicie. A co Wy myślicie?

Earth Festival 2022 - to wydarzenie musisz zobaczyć!

Uniejów w weekend od 19 do 21 sierpnia zamieni się w polską stolicę muzyki i ekologii za sprawą Earth Festiwalu. Lista gwiazd w tym roku jest szczególnie emocjonująca - na scenie zobaczymy między innymi Michała Szpaka, Andrzeja Piasecznego, Maćka Maleńczuka, Muńka Staszczyka, Anię Rusowicz, Katarzynę Nosowską, Julię Wieniawę, Małgorzatę Ostrowską i wielu innych.

Earth Festival 2022 powstał z myślą o promowaniu zarówno wśród młodych, jak i dorosłych dbania o otaczający nas świat.

"Chcemy promować racjonalne i odpowiedzialne podejście, do tego jak żyjemy, z czego korzystamy. Pragniemy inspirować do drobnych, pozytywnych zmian na lepsze, które razem przyczynią się do stworzenia czegoś większego" - mówią twórcy "Earth Festival".

Zwieńczeniem festiwalu w Uniejowie będzie niedzielny koncert "Gwiazdy dla Czystej Polski". Na scenie wystąpią artyści, znani z zaangażowania w działania na rzecz ochrony środowiska. Tego wieczoru zaśpiewają: Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel-Bułecka, Doda, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Ania Rusowicz, Pectus, Konin Gospel Choir.

Zobacz też:

Earth Festival 2022. Nieziemskie kreacje gwiazd. Koronki, dekolty i zwierzęce motywy

Pierwsze słowa Zalewski wygłosił w swoim stylu. "Jesteśmy różnej orientacji, ale..."

Earth Festival 2022 Uniejów. Krzysztof Zalewski i przyjaciele: Cztery żywioły [RELACJA, TRANSMISJA]

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy