Reklama
Reklama

Pierwsze słowa Zalewski wygłosił w swoim stylu. "Jesteśmy różnej orientacji, ale..."

Krzysztof Zalewski (37 l.) to jeden z najbardziej znanych wokalistów w Polsce. Muzyk aktualnie obecny jest na Earth Festivalu w Uniejowie, gdzie koncertuje z innymi artystami. Tegoroczna impreza składa się z aż trzech dni wypełnionych muzyką oraz różnymi atrakcjami w plenerze.

Krzysztof Zalewski to niejedyna gwiazda, która pojawi się na Earth Festiwal w Uniejowie. Prócz 37-letniego wokalisty na scenie wystąpi również Doda, Muniek Staszczyk, Maciej Maleńczuk, Katarzyna Nosowska, Paweł Domagała, Robert Janowski i wielu innych artystów.

Krzysztof podczas swojego koncertu nie zapomniał wspomnieć, jak ważna jest dla niego nasza planeta oraz ekologiczne podejście w życiu codziennym.

Reklama

Krzysztof Zalewski na Earth Festivalu w Uniejowie

Krzysztof Zalewski podczas swojego koncertu wyjawił, że wiele osób w jego otoczeniu uważa, że nie ma ratunku dla naszej planety. On sam jednak sądzi, że jeśli zaczniemy od małych kroków, to szybko uda nam się zapobiec katastrofie ekologicznej.

Muzyk podkreślił również, że ludzie na całym świecie są różnej orientacji, jednak nie przeszkadza to, aby zadbać o planetę i jej dobro.

Krzysztof Zalewski dodał również, że jego postrzeganie świata również się zmieniła. Wszystko przez to, że został ojcem. Wokalista wyjawił, że myśli o przyszłości swojego syna.

Na zakończenie koncertu Zalewski postanowił zaprosić wszystkich fanów do wspólnego śpiewania. Podkreślił również, jaką wagę ma wspólne działanie.

Krzysztof Zalewski - życie prywatne i kariera

Krzysztof Zalewski urodził się 24 sierpnia 1984 roku w Lublinie. Po trzyletnim okresie gry na gitarze w lokalnym zespole Loch Ness, w 2002 roku wziął udział w drugiej edycji wokalnego talent show "Idol" telewizji Polsat, którą wygrał.

Do 2014 roku pracował jako instrumentalista innych wykonawców: Katarzyny Nosowskiej, Brodki oraz zespołów Nie-bo i Hey, ponadto był członkiem grup Japoto.

Krzysztof Zalewski przed Earth Festival 2022 w Uniejowie: musimy krzewić świadomość, że to jest potrzebne

Jest laureatem siedmiu Fryderyków i Mateusza. Zagrał główną rolę w filmie "Historia Roja". Prowadził audycję radiową Zalef Zgiełku dla Programu Trzeciego Polskiego Radia. Obecnie prowadzi autorską audycję Zelig w Radiu 357.

Jego obecną narzeczoną jest Olga Tuszewska, menedżerka Brodki. Mają syna, Lwa.

Zobacz też:

Earth Festival 2022. Znamy kulisy wydarzenia. Ile trwało planowanie?

Earth Festival 2022 Uniejów. Krzysztof Zalewski i przyjaciele: Cztery żywioły [RELACJA, TRANSMISJA]

Gwiazdy walczą ze skwarem lejącym się z nieba! Tak chronili się przed upałem w Uniejowie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Zalewski | Earth Festival Uniejów | Uniejów
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy