Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner szaleli pod sceną, ale chwilę wcześniej było niebezpiecznie!

​Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner to jedna z nie tylko najpiękniejszych, ale też najpogodniejszych i najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. Zawsze w swoim towarzystwie są uśmiechnięci od ucha do ucha, każde wyjście traktują jak świetną zabawę i zwykle nie mogą się od siebie oderwać... W Uniejowie na Earth Festivalu, gdzie Zawadzka jest jedną z prowadzących, nie było inaczej. I to mimo niebezpiecznej pogody!

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner w Uniejowie

Podczas pierwszego dnia Earth Festivalu w Uniejowie swój koncert miał Krzysztof Zalewski wraz z przyjaciółmi, wśród których znalazły się między innymi Paulina i Natalia Przybysz, Katarzyna Nosowska i Monika Brodka. Publika bawiła się świetnie i trudno się dziwić, bo zafundowali niemal dwugodzinne, energetyczne show na bardzo wysokim poziomie. Redakcji Pomponika pod sceną udało się namierzyć... szalejącą (dosłownie) w koronkach Marcelinę Zawadzką z ukochanym. Jak udało nam się dowiedzieć, niewiele brakowało by gwiazda przeżyła chwile grozy! Co się stało? 

Reklama

Wejście antenowe odwołano z powodu zapowiadanej, nadchodzącej burzy. Na szczęście nie zakłóciła ona koncertu i wszyscy, łącznie z Marceliną, bawili się świetnie do końca występu, który Krzysztof Zalewski zamknął z Siostrami Przybysz.

Zawadzka z ukochanym szalała pod sceną

"Zakochani przez cały wieczór nie szczędzili sobie czułości. Jej partner nawet zakolegował się z dziennikarzami obecnymi na wydarzeniu. Wszyscy w stacji uwielbiają z nimi pracować, bo są tacy "normalni" i pojęcie gwiazdorzenia jest im kompletnie obce" - mówi nam osoba związana z Polsatem.

Faktycznie trudno oprzeć się wrażeniu, że Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner to jedna z nielicznych par na polskich salonach, która szaleje na każdej imprezie jakby jutra miało nie być. Przy tym zawsze są blisko ludzi i zarażają dobrym humorem.

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska poprowadzą w Polsacie i na scenie w Uniejowie niedzielny koncert. Oby wtedy pogoda nie płatała figli! Jak udało nam się ustalić - obie panie wystąpią w sukienkach z recyclingu. Jesteście ciekawi?

Zobaczcie zdjęcia zakochanej pary:

Zobacz również:

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska całe w ekokoronkach. Tak wybrały się na Earth Festival 2022!

Earth Festival 2022. Nieziemskie kreacje gwiazd. Koronki, dekolty i zwierzęce motywy

EARTH FESTIVAL 2022 W UNIEJOWIE: KRZYSZTOF ZALEWSKI I PRZYJACIELE

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy