Reklama
Reklama

Mama księżnej Kate złożyła wzruszający ukłon w stronę córki. Pierwszy raz pokazali się publicznie

Po raz pierwszy publicznie pojawili się Carole i Michael Middleton, czyli rodzice księżnej Kate. Para wybrała się na wyścigi konne Royal Ascot, ale nie towarzyszyła im córka Kate, która regeneruje siły w domowym zaciszu. Jak się okazało, suknia mamy Kate ma szczególne znaczenie. Oto jak wyglądali na królewskiej imprezie.

Rodzice księżnej Kate pokazali się pierwszy raz od ogłoszenia diagnozy córki

Rodzice Kate zostali sfotografowani w czasie trwania drugiego dnia Royal Ascot. To było ich pierwsze publiczne wystąpienie od momentu, gdy ich córka ogłosiła, że choruje na nowotwór. Ostatni raz byli widziani w grudniu 2023 roku. Księżna Kate na chwilę nawet wróciła do życia publicznego i pojawiła się podczas parady Trooping the Colour na cześć króla Karola III, lecz na prestiżowej imprezie nie było co jej szukać. 42-letnia Kate postanowiła skupić się na odpoczynku. Jej miejsce godnie reprezentował książę William. Nie zabrakło też mamy Kate, czyli Carole Middleton i jej taty Michaela Middleton.

Reklama

Mama księżnej Kate złożyła wzruszający ukłon w stronę córki. Niewielu o tym wiedziało

69-letnia Carol Middleton olśniła wszystkich swoją błękitną sukienką w granatowe kwiaty z firmy "Self Portrait", która kosztowała 350 funtów. Całości stylizacji dopełnił błękitny fascynator.  Z kolei Michael Middleton postawił na klasykę i wybrał czarny garnitur w prążki.

Wybór sukni przez mamę Kate nie był przypadkowy. To właśnie w ten sposób chciała we wzruszający sposób wesprzeć córkę w tych trudnych dla niej chwilach

Otóż sukienka, którą ma na sobie Carol jest łudząco podobna do tej, którą Kate miała na sobie w czasie Royal Ascot w 2019 roku. Wówczas księżna miała na sobie suknię marki Elie Saab Resort. Obie sukienki mają szyfonowe rękawy i charakterystyczną kokardę przy dekolcie.

Zobacz też:

Kate przekazała wiadomość. Przejmujące wieści w obliczu choroby

William nie mógł powstrzymać się od komentarza. Tak zareagował na powrót księżnej Kate

Książę William w końcu skomentował stan żony. Poruszające

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Carole Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy