Reklama
Reklama

Mama Ginekolog: piekło zamarzło! Ona płacze, fani gratulują. Co się stało?

Mama Ginekolog, czyli Nicole Sochacki-Wójcicka (38 l.) w końcu przestanie być obiektem drwin? Na to wygląda! Po niezdanym egzaminie w 2021 roku tym razem udało jej się porządnie przysiąść do nauki i zdać egzamin. Zatem faktycznie można ją nazywać ginekologiem! Gratulacje!

Mama Ginekolog, czyli Nicole Sochacki-Wójcicka po zeszłorocznym oblanym egzaminie ograniczyła swoją widoczność w sieci do niezbędnego minimum. Wczoraj dodała wpis na Instagramie, pod którym fani jej szczodrze gratulowali: "piękna historia. Tyle kłód pod nogi i przeciwności losu, a Ty dalej idziesz po swoje". Blogerka tylko skromnie napisała: "Dziękuje wszystkim, którzy od lat we mnie wierzyli". Co się stało w życiu Mamy Ginekolog?

Reklama

Mama Ginekolog: zdała egzamin... w końcu!

22 marca blogerka Mama Ginekolog opublikowała wpis na Instagramie tajemniczą relację, w której mówi: "co ja tutaj robię, to myślę, że moi bliscy wiedzą doskonale, osoby dalsze mogą się domyślać. [...] I co ja mogę wam powiedzieć, no ogromnie się cieszę, to wiadomo" - mówiła Mama Ginekolog na swoim Instagramie @mamaginekolog.

Egzamin udało jej się szczęśliwie zdać. Dlaczego wcześniej nie relacjonowała, że uczy się do egzaminu? 

Mama Ginekolog tłumaczy, że w końcu sumiennie się uczyła i nie chciała, aby ktoś (czyt. jej widownia) wiedziała, że szykuje się ponownie podejść do egzaminu. 

Mama Ginekolog opłakiwała niezdany egzamin

W listopadzie 2021 roku Mama Ginekolog relacjonowała na Instastory, że nie zdała egzaminu specjalizacyjnego z ginekologii i położnictwa, dzięki któremu uzyskałaby tytuł ginekologa. Zalana łzami przyznała, że "egzamin był trudniejszy niż myślała" i w sumie to się na niego nie uczyła. 

"To było tak strasznie trudne. Tak wyglądam po egzaminie. Jestem cała spłakana. Nie mam wyników jeszcze, natomiast spodziewam się, że to nie będzie pozytywny wynik, że zdam... To było tak strasznie trudne, że jak policzyłam sobie pytania, na które rzeczywiście dobrze odpowiedziałam, no to może było 50/120... Pociesza mnie to, że wszyscy mówili, że to było strasznie trudne, ale wszyscy nie są oglądani przez paręset tysięcy osób" - użalała się influencerka.

Jej przeczucia się sprawdziły. Lekarka nie zdała specjalizacji! Jednocześnie Nicole zaznaczyła, że nigdy wcześniej nie oblała żadnego egzaminu

"Dzisiaj jest wielki dzień dla moich hejterów, mogą świętować - nie zdałam egzaminu. Tyle wam powiem. Już się wypłakałam. Nie zdałam jednym punktem".

Hejt, jaki wylał się na Mamę Ginekolog sprawił, że dziś Nicole waży słowa wypowiadane i pisane w przestrzeni internetowej. Jednocześnie dała do zrozumienia, że oblany egzamin niczego nie zmienia!

"Ten egzamin nic nie zmienia. Poza tym, że nie mogę otworzyć przychodni na NFZ, czego i tak nie planuję. Ale ja się staram z każdej życiowej wpadki, z każdego problemu, wyciągnąć wnioski. Na pewno jednym z takich wniosków jest to, że widzicie, nie wszystko mi tak łatwo przychodzi, tylko bywa i pod górę. Więc to nie jest tak, że Mama Ginekolog ma wszystko podane na tacy" - podsumowała na Instastories Mama Ginekolog. Powiedziała, że jest jej przykro.

Mama Ginekolog: jako blogerka zarabia miliony!

Mama Ginekolog prowadzi sklep internetowy, w którym można kupić m.in. jej książki: #Instaserial o Miłości, #Instaserial o Ślubie, #Instaserial o Gotowaniu i #InstaSerial o Gotowaniu Dokładka. W ofercie sklepu znajdują się też odzież, akcesoria dla mam i dzieci.

Jak na każdą bogaczkę przystało, Nicole Sochacki-Wójcicka i jej mąż założyli Fundację Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego. Organizacja w swoim założeniu ma pomagać kobietom i ich bliskim w trudnych sytuacjach okołoporodowych (np. poronieniach).

Nicole Sochacki-Wójcicka przedsiębiorczość i smykałkę do interesów ma we krwi. Jej ojciec szyje płaszcze dla zagranicznych marek (np. Hugo Boss, Calvin Klein i Tommy Hilfiger). Z kolei jej matka jest właścicielką miesięcznika "Dom&Wnętrze" wydawanego od 1991 roku.

Kim jest Mama Ginekolog?

Mama Ginekolog, czyli Nicole Sochacki-Wójcicka urodziła się w Wiedniu, aktualnie mieszka w Warszawie. Działa w internecie jako blogerka pod nazwą "Mamaginekolog" od listopada 2015 roku. Ma również profil na Instagramie @mamaginekolog. Obserwuje ją blisko 900 tysięcy osób.

Napisała na swoim blogu MamaGinekolog.pl, że jest jest ona ginekologiem położnikiem w tracie specjalizacji oraz mamą czteroletniego Rogera i półtorarocznego Gilberta. Dwa lata pracowała w znanym ośrodku diagnostyki prenatalnej w Londynie, a od 2012 roku przyjmuje m.in. w I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM w Warszawie.

Mama Ginekolog na swoim blogu publikuje porady dotyczące płodności, zajścia w ciążę, zdrowego jedzenia, chorób, położnictwa i połogu. Obecnie częściej można ją spotkać na Instagramie @mamaginekolog.

Zobacz też:

Wersow rzuca studia prawnicze na 5. roku!? "Do niczego nie jest mi to potrzebne!"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Anonymous zhakowali firmę Nestle. Wykradli obszerny pakiet danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mama Ginekolog | Nicole Sochacki-Wójcicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy