Reklama
Reklama

"Mama ginekolog" nie zdała egzaminu... Powinna zmienić pseudonim na "PrawieGinekolog"?

Nicole Sochacki-Wójcicka (37 l.) znana pod pseudonimem "Mama ginekolog" to blogerka i influencerka, która uważa się za specjalistkę w temacie ginekologii i położnictwa. Jak się okazało, kobieta nie zdała egzaminu specjalizacyjnego z ginekologii. Zrozpaczona 37-latka po teście zalała się łzami i zrelacjonowała w sieci swój dramat. Jej wynurzenia na temat dyplomu stały się hitem internetu...

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w sieci jako "Mama ginekolog" od kilku lat prowadzi bloga i konta w mediach społecznościowych. Przedstawia się jako specjalistka w temacie ginekologii i położnictwa. 37-latka chce być wzorem do naśladowania i szerzyć wiedzę medyczną. Jak się okazało, Wójcicka nie zdała egzaminu specjalizacyjnego z ginekologii! Całe zdarzenie zrelacjonowała na swoim Instagramie i zalana łzami wyraziła swoje rozgoryczenie.

"Mama ginekolog" nie zdała egzaminu... Musi zmienić pseudonim na "PrawieGinekolog"?

Nicole twierdzi, że do wymarzonego dyplomu zabrakło jej tylko jednego punktu. Jednak bystrzy obserwujący zauważyli, że sama przyznała, iż odpowiedziała poprawnie może tylko na 50 pytań ze 120! Wójcicka uznała, że egzamin był trudny, ale ona miała gorzej niż inni, bowiem jest popularna i jej konta w social media śledzi tysiące osób!

Reklama

Nicole wyznała, że nie jest osobą, która po egzaminach płacze, bowiem nigdy wcześniej nie oblała żadnego sprawdzianu wiedzy! Tu coś jednak poszło nie tak i kobiecie nie udało się zdać najważniejszego testu...

W dalszej relacji 37-latka odniosła się do swoich hejterów:

Wójcicka napisała kilka słów na temat swojej dalszej kariery. Jej fanki mogą być spokojne, gdyż nadal planuje pracować w ośrodku zdrowia. Dodała również, że niezdany egzamin nic nie zmienił w jej życiu... Choć chyba powinna zmienić pseudonim?

W dalszej części publikacji, 37-latka wyraziła swoje negatywne emocje. Przyznała, że w Polsce brakuje lekarzy i nawet najlepsi mogą nie zdać testu! Czyżby uważała, że sama należy do grupy wybitnych medyków? 

Nicole dodała, że dała z siebie 100%, uczyła się i nie ma sobie nic do zarzucenia. Podkreśliła, że kocha swoją pracę i już planuje kolejne dyżury.

Fani byli innego zdania i zarzucili kobiecie, że powinna lepiej przygotować się do egzaminu, a nie reklamować pierogi z popularnej sieciówki. Trzeba podkreślić, że Wójcicka znana jest ze swoich działań w mediach społecznościowych, reklamowaniu i recenzowaniu wielu produktów, niekoniecznie związanych z medycyną.

Również użytkownicy Twittera prześmiewczo odnieśli się do niezdanego przez Nicole egzaminu. Uznali, że faktycznie nic nie zmieni się w jej życiu i nadal będzie udawać lekarza ze specjalizacją.

Wychodzi na to, że "Mama ginekolog" całą swoją karierę w mediach społecznościowych zbudowała na tytule, którego nie potrafi obronić egzaminem z wiedzy. Takie osoby powinny być wzorem do naśladowania?

Zobaczcie również:

Meghan Markle czyta swoją książkę dzieciom! Szokujące, co widać na zdjęciu!

Anna Wendzikowska bez stanika w "Dzień Dobry TVN". Dostało jej się!

Marina tłumaczy się z odważnego filmiku

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mama Ginekolog
Reklama
Reklama
Reklama