Reklama
Reklama

Wersow rzuca studia prawnicze na 5. roku!? "Do niczego nie jest mi to potrzebne!"

Wersow (25 l.), a raczej Weronika Sowa, chętnie podtrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Niegdyś pilna studentka prawa, dziś prężnie działająca influencerka, postanowiła w końcu odnieść się do komentarzy na temat swojej edukacyjnej ścieżki. Jesteście zaskoczeni jej decyzją?

Wersow rzuciła studia prawnicze na 5. roku!? "Do niczego nie jest mi to potrzebne!"

Wersow od kilku lat towarzyszy swojemu chłopakowi Karolowi Wiśniewskiemu w influencerskim projekcie "Ekipa". Celebrytka nie może narzekać na brak obowiązków: wieczne podróże, reklamowanie wszelakich produktów, udział w imprezach i pozowanie na ściankach mogą być męczące. W natłoku zajęć trudno też wygospodarować czas na naukę. Choć dziś trudno w to uwierzyć, jeszcze cztery lata temu Weronika Sowa była pilną studentką prawa. Przypomnijmy, że ponad rok temu udowodniła również, iż mimo tego, że studiuje ten kierunek, nie ma pojęcia, czym jest własność intelektualna i że kopiowanie treści od innych artystów może źle się skończyć. 

Reklama

Influencerka w ostatnim filmiku opublikowanym na YouTube postanowiła w końcu odnieść się do tematu obrony dyplomu na uczelni i jej absencji na salach wykładowych.

Wersow ma świadomość, że mogłaby się postarać i doprowadzić sprawy do końca, jednak postanowiła zrezygnować z wyższego wykształcenia na piątym roku studiów. Według niej natłok obowiązków utrudnia jej nadrabianie materiału, a poza tym - prawo już jej nie pociąga i nawet gdyby nie była influencerką i tak rzuciłaby studia. Sowa nie kryje, że teraz chce skupić się na wykorzystaniu swojej popularności, a poza tym - na uniwersytet można jeszcze kiedyś wrócić.

Uważacie, że to słuszna decyzja?

Zobacz też:

Wersow znów atakowana! Chodzi o pieniądze!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Anonymous zhakowali firmę Nestle. Wykradli obszerny pakiet danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Entourage
Reklama
Reklama
Reklama