Reklama
Reklama

Małgorzata Tomaszewska przekazała komunikat. Teraz wszystko jasne

Wyszło na jaw, jakie imię dla swojej córeczki wybrała Małgorzata Tomaszewska. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych uroczą sesję ciążową i przy okazji zdradziła, czyj to był pomysł. Radosny post pilnie skomentowały jej koleżanki z branży.

Małgorzata Tomaszewska wybrała imię dla córki

Była prowadząca "Pytania na śniadanie" lada moment powita na świecie drugie dziecko. Małgorzata Tomaszewska jest już mamą sześcioletniego Enzo, a teraz już odlicza dni do porodu. Na ten moment czeka także synek dziennikarki, który niedawno rozbawił ją do łez pewnym przejęzyczeniem.

Reklama

"Mamo, a czy ja będę mógł zobaczyć twój urud?"- Enzo, lat 6" - Tomaszewska przytoczyła słowa chłopca w swoich w mediach społecznościowych.

Jak się właśnie okazało, Enzo miał też swój udział w wyborze imienia dla siostrzyczki. To właśnie jego propozycja najbardziej przypadła dziennikarce do gustu.

Małgorzata Tomaszewska prezentuje ciążową sesję

W niedzielne przedpołudnie na instagramowym profilu byłej prowadzącej "Pytanie na śniadanie" ukazały się efekty sesji zdjęciowej. Tomaszewska pozuje na nich w zwiewnej sukience. Tkanina jest mokra, przez co doskonale pokazuje ciążową sylwetkę celebrytki.

Do galerii zdjęć dziennikarka dołączyła także krótki wpis, w którym zdradza, jakie imię zamierza nadać swojej córeczce.

"Kocham Cię Laurka" to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura. Wydaje się, że będzie zodiakalnym Wodnikiem (jak mama). Wszyscy czekamy na naszą Laurkę" - czytamy.

Ciężarna Tomaszewska zwolniona z "PnŚ"

Małgorzata Tomaszewska już odlicza dni do porodu, do tego momentu jednak skupia się głównie na życiu rodzinnym. Ciężarna dziennikarka została bowiem niedawno zwolniona z TVP. Na szczęście w tej trudnej sytuacji mogła liczyć na wsparcie rodziny oraz przyjaciół.

Nieoceniony okazał się 76-letni tata prezenterki, Jan Tomaszewski: "Praca nie jest najważniejsza - dzisiaj jest, a jutro jej nie ma, różnie to bywa. Nie zagłębiam się w to, bo wszystko przemija, jak moja kariera. Obecnie interesuję się tylko tym, by poród przebiegł bez komplikacji i by córka była szczęśliwa" -  mówił w wywiadzie dla "Rewii".

Zobacz także:

Kammel pociągnął Sikorę za sobą. Okrutne wieści nadeszły w ostatniej chwili

Chajzer staje w obronie Tomaszewskiej. Grzmi o skandalu

Sikora zabrał głos ws. Tomaszewskiej, a potem pokazał wnętrze domu. Uwagę zwraca jeden szczegół

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy