Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu retuszuje zdjęcia? "Falująca łydka"

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z naczelnych polskich celebrytek. Aby utrzymać zainteresowanie mediów oraz fanów 43-latka na swoim instagramowym koncie opublikowała fotografię w seksowej sukni. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie to, że Rozenek wykonała niezbyt udany retusz.

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) jest bardzo aktywna na Instagramie, który jest jednym z głównych źródeł jej dochodu. Ostatnio przydarzyła się jej wizerunkowa wpadka. Chodzi o retuszowanie zdjęć. Nie uwierzycie, co sobie "poprawiła".

Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje łydkę

Małgorzata Rozenek-Majdan za jeden post sponsorowany na swoim instagramowym koncie inkasuje od 20 do 40 tysięcy złotych. To właśnie dlatego chce na każdym zdjęciu prezentować się znakomicie. Nikogo już nie dziwią wyretuszowane zdjęcia celebrytki. Okazuje się, że w ostatniej publikacji puściła wodze fantazji podczas obróbki.

Reklama

Zdjęcie, które udostępniła Rozenek-Majdan, na pierwszy rzut oka wygląda normalnie. Jeśli przyjrzymy się bliżej, zauważymy, że coś nie tak zadziało się z łydką celebrytki. Jest nienaturalnie wywinięta, tak jakby ktoś chciał ją "odchudzić" na siłę.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. To właśnie oni jako pierwsi zauważyli wpadkę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Większość osób była rozbawiona nieudolnym retuszem w Photoshopie.

Wpadki Rozenek-Majdan na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie zalicza wpadki w social mediach. Najczęściej chodzi o retusz zdjęć, chociaż zdarzają się również i takie, które dotyczą poprawności ćwiczeń fitness, które pokazuje lub brudnej podłogi w apartamencie.

Zobacz też:

Wyzwolona Kasia Cichopek pokazała ciało w bikini! Piersi też poczuły wolność! "Ja już po"

Cezary i Edyta Pazurowie znowu na wakacjach. "Wójek Czarek jest w Mielnie chyba?"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy