Reklama

Reklama

Reklama

Radosław Majdan okłamał ukochaną. Małgorzata Rozenek skomentowała: byłam naiwna

Radosław Majdan (49 l.) lubi blefować? Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała na swoim Instagramie pewną historię z życia w związku z Radkiem. Okazuje się, że piłkarz ma skłonności do notorycznego kłamania. Gosia przyznała, że „była naiwna”. Zostawi go po tylu wspólnych latach?

Radosław Majdan dla wielu kobiet stanowi ideał mężczyzny. Przystojny piłkarz po wielu miłosnych niepowodzeniach ustatkował się u boku gwiazdy TVN-u Małgorzaty Rozenek i zaczął prowadzić z nią wspólne rodzinne życie. Okazuje się, że nawet Majdanowi zdarza się popełniać błędy.

Radosław Majdan oszukał Małgorzatę Rozenek

Małgosia i Radek są jedną z najchętniej śledzonych par polskiego show-biznesu. Ich życie fascynuje miliony Polaków. Zakochani pokazali się razem w dwóch programach telewizyjnych, a mowa tu o "Azja Express" oraz "Iron Majdan". To właśnie w nich można było zauważyć dokładnie siłę łączącej ich więzi. Para udowadnia swoją miłość również w sieci, wstawiając wiele wspólnych zdjęć i filmików. Wyglądają na zgrany i szczęśliwy duet.

Reklama

Jednak Radek ma trochę win na sumieniu. Okazuje się, że zdarzyło mu się oszukać żonę. Małgosia przypomniała sobie pewną sytuację sprzed lat, gdy wybrali się razem na randkę. Jadąc samochodem, Małgosia podziwiała piękną pogodę, która malowała się za oknem, a Radek zażartował, że zamówił ją specjalnie dla Gosi. Nie pierwszy raz tak ją oszukał.

To jednak nie wszystko. Majdan nabiera nie tylko swoją ukochaną, ale również dzieci, które - o dziwo - szybciej niż ich mama przejrzały blef Radka.

Nic jednak nie wskazuje na to, by Małgosia czuła urazę do Majdana. Zdaje się, że kobieta zaakceptowała jego naturę i umie już odróżnić prawdę od zwykłego kłamstwa.

Zobacz też:

Cristiano Ronaldo zaatakował po meczu autystycznego 14-latka! Jego rodzina nie przyjmuje przeprosin

Węże 2022: Wybrano najgorszy film i najgorszego aktora. Mamy listę zwycięzców

Kim jest Kamila Złośnik? Okrzyknięto ją "polską Kim Kardashian"!

Potężna eksplozja nad Chersoniem. Media o uderzeniu w lotnisko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy