Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan z kompleksem wieku? Podświadomie to zdradziła

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) od momentu publicznego pojednania z Kubą Wojewódzkim wyraźnie zacieśniła z nim relacje. Niedawno pojawiła się w programie kolegi ze stacji i miała kolejną okazję, aby podbić serca widzów. Niestety tak się nie stało. Jedno słowo sprawiło, że wiele straciła w oczach oglądających. Wszystko przez wypowiedź pod adresem Macieja Musiałowskiego. Fani jej tego nie zapomną.

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno spełniła swoje wielkie marzenie i otrzymała posadę prowadzącej "Dzień Dobry TVN". "Perfekcyjna Pani Domu" w towarzystwie Krzysztofa Skórzyńskiego wita Polaków, którzy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez śniadaniowego show. Celebrytka coraz pewniej czuje się w TVN i stara się korzystać z możliwości dalszego rozwoju kariery. Właśnie dlatego została zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego.

Reklama

Trudno uwierzyć, że jeszcze parę miesięcy temu showman oraz celebrytka byli śmiertelnymi wrogami. Choć Kuba Wojewódzki nigdy nie powiedział słowa "przepraszam", w końcu zapanowała między nimi zgoda. Wygląda na to, że relacje dwójki pracowników TVN są obecnie bardzo ciepłe. Podczas wizyty w studio "Kuby Wojewódzkiego" Małgorzata Rozenek-Majdan czuła się wyjątkowo pewnie. Oboje żartowali o tym, jak mogłaby wyglądać ich wspólna praca, gdyby powierzono im wspólne prowadzenie programu "Dzień Dobry TVN".

W opublikowanym w mediach społecznościowych zwiastunie z wizyty Małgorzaty Rozenek-Majdan u Kuby Wojewódzkiego możemy zobaczyć fragment rozmowy z Maciejem Musiałowskim. Kuba Wojewódzki zażartował, że gdyby razem z Rozenek-Majdan prowadził "Dzień Dobry TVN" to goście byliby zupełnie niepotrzebni. Niespodziewanie celebrytka powiedziała coś, czym mocno podpadła widzom.

Małgorzata Rozenek-Majdan z kompleksem wieku?

Małgorzata Rozenek-Majdan to postać, która od zawsze budzi liczne kontrowersje. Spora część jej obserwujących na Instagramie nie ukrywa, że za nią nie przepada, a śledzenie jej profilu traktuje wyłącznie jako możliwość do szerzenia złośliwych komentarzy. Niestety i tym razem "Perfekcyjna Pani Domu" spotkała się z nieprzyjemnymi opiniami. Widzowie uznali, że zabrakło jej klasy. Określenie "milcz gówniarzu" było wielce nietaktowne.

Wiele osób zwracało również uwagę na fakt, że Małgorzata Rozenek-Majdan jako doświadczona mama trójki dzieci nie powinna używać tak ordynarnych słów.

"Milcz gówniarzu?! Tak mówi matka trzech chłopców?" - złościli się widzowie.

Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością jest bardzo wyczulona na kwestię wieku. W końcu nie od dziś krążą plotki o tym, że w rzeczywistości może mieć więcej lat niż podaje. Ostatnio ten temat poruszył nie kto inny, a Kuba Wojewódzki.  Być może w trakcie rozmowy z Maciejem Musiałowskim podświadomość dała o sobie znać?

Zobacz też:

Karolina Pisarek wróci na parkiet? Mąż przekazał nowe wieści

„Doda. 12 kroków do miłości”. Dwie pierwsze randki i… kompletna porażka! Czy Doda zrezygnuje z programu?

Joanna Racewicz w ogniu krytyki. "Podróba, a nie kobieta"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy