Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan rozpętała istną burzę! Wszystko przez olbrzymie „zrobione” usta

Każda kobieta chce czuć się dobrze we własnej skórze, dlatego czasami wiele pań poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Małgorzata Rozenek-Majdan (plus 18 l.) również postanowiła poeksperymentować z wyglądem i powiększyła swoje usta, co nie spodobało się kilku internautkom.

Mimo że od trzeciego porodu Małgosi Rozenek-Majdan minął zaledwie miesiąc, to gwiazda już działa na pełnych obrotach. "Perfekcyjna" przebywa obecnie w Rozalinie, gdzie uczestniczy w nagraniach do piątego sezonu "Projekt Lady", który prowadzi. 

Gonia ostatnio czuła się nieco zaniedbana, dlatego odwiedziła fryzjera, o czym informowała na swoich mediach społecznościowych. Teraz z kolei zdecydowała się znów powiększyć swoje usta, gdyż w ostatnich miesiącach ciąży zrezygnowała z jakiejkolwiek ingerencji w wygląd. 

Publikując na Instagramie najnowsze zdjęcie, Małgosia nie zdawała sobie pewnie sprawy, że wywoła w sieci istną burzę, spowodowaną olbrzymimi ustami. 

Reklama

"Jesteś piękną kobietą. Zastanawiam się, czy twoje usta są naturalne, czy to botoks?" - zapytała jedna z obserwatorek. 

Pod wspomnianym komentarzem rozpoczęła się żywa dyskusja pomiędzy obserwatorkami Rozenek, w której panie doszły do wniosku, że Gonia ma sztuczne usta powiększone kwasem hialuronowym. Rzeczywiście nie sposób nie zauważyć "nowych" ust Małgosi. 

Co o nich sądzicie?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Projekt Lady | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy