Reklama
Reklama

Małgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość: "W większości są młodsi ode mnie"

Małgorzata Pieńkowska (57 l.) znana jest głównie z roli Marysi w serialu "M jak miłość". Niestety fani w okresie wakacyjnym nie będą mogli oglądać perypetii swoich ulubionych postaci. Dla Małgorzaty Pieńkowskiej przerwa w nagrywaniu odcinków jest możliwością realizowania swoich pasji, których ma naprawdę sporo!

Małgorzata Pieńkowska od wielu lat gości w serialu "M jak miłość", grając razem z Robertem Moskwą szczęśliwe małżeństwo Rogowskich. Jednak serialowe życie nijak ma się do tego rzeczywistego. Aktorka wyznaje, że po trudnym doświadczeniu z chorobą, teraz przeżywa drugą młodość!

Małgorzata Pieńkowska przeżywa drugą młodość: postanowiła zrobić doktorat

Małgorzata Pieńkowska pomimo stabilnej sytuacji zdrowotnej i finansowej postanowiła zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu. Jej nowym projektem życia jest doktorat.

Reklama

Doktorat związany z aktorstwem na pewno nie dziwi fanów "M jak miłość", ponieważ występowanie przed kamerą, jak i na deskach teatru jest dla Pieńkowskiej pasją.

"Doktorat to jest fantastyczna przygoda! Mam kapitalnych kolegów na roku. A profesorowie w większości są młodsi ode mnie. Zrobiłam film dokumentalny, za który dostałam szóstkę. I jestem bardzo dumna" - wyznała dla "Rewii" Małgorzata Pieńkowska.

Małgorzata Pieńkowska i niespodziewana choroba

Podejście do życia zmieniła jej choroba, która przyszła nagle i niespodziewanie. W 2003 roku Małgorzata usłyszała diagnozę: rak piersi. Choć przyjmowała chemię, nie zrezygnowała z nagrywania odcinków - na plan zakładała perukę i grała w serialu. W tym czasie otrzymała też mnóstwo wsparcia od rodziny i przyjaciół.

Aktorka obecnie traktuje życie jak dar, który został jej ofiarowany, aby korzystać w pełni z tego, co przynosi los.

I tak po ukończeniu 50 lat, Małgorzata zapisała się na lekcje baletu, uprawia różne sporty, wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", a także czeka na ślub swojej córki, Inki Sobali. Do tego wszystkiego, aktorka chwali swoje ponad 20-letnie małżeństwo, w którym jest bardzo szczęśliwa.

Nie szkodzi to jednak myśleć aktorce, że w każdej chwili może zmienić swoje życie o 180 stopni: "Jak mnie coś najdzie, to wszystko spieniężę i wyjadę na przykład na Haiti" - żartuje aktorka.

Zobacz także: 

Michał Szpak pod presją wyznał prawdę o swojej seksualności: "Tak, jestem..."

Kiedyś nazwał Wojewódzkiego "kretynem z Polski". Teraz sam mówi, że ma polskie korzenie

Gwiazdy, które przyznały się do zdrady: Figurska, Fronczewski, Michalczewski, Siwiec

Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Kontrakty reklamowe za miliony

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieńkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy