Reklama
Reklama

Demakijaż: Małgorzata Pieńkowska i Ina Sobala na kanapie u Ibisza

Małgorzata Pieńkowska i jej córka Ina Sobala mają między sobą niesamowitą więź. Łączą ich nie tylko więzy krwi, ale i temperament, podobne spojrzenie na świat i bezgraniczne zaufanie. "To jest dar od losu" - wyznaje Małgorzata.

Małgorzata Pieńkowska poznała swojego przyszłego męża Jacka Sobalę w szkole aktorskiej. Później ich drogi zawodowe rozeszły się, ponieważ Jacek swoją przyszłość zawodową widział w dziennikarstwie radiowym. Ina także poznała swojego partnera Kamila Szeptyckiego w szkole aktorskiej we Wrocławiu. Czy podobne zainteresowania i młodzieńcza miłość to recepta na szczęśliwy związek?

Gdy Ina była nastolatką, mama zmagała się z chorobą nowotworową, a niedługo potem z rozstaniem rodziców. Szczęśliwie Małgorzata pokonała chorobę, ale nie lubi o tym mówić i wracać wspomnieniami do tego traumatycznego okresu.

Reklama

Na pytanie Krzysztofa o związki, Małgorzata odpowiada, że woli nie mówić, bo ilekroć powiedziała o nich publicznie, to zaraz się kończył. 

Aby dowiedzieć się jak wygląda relacja matka-córka, zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej rozmowy w programie "Demakijaż" w Polsat Cafe. Poprzednie odcinki można również oglądać w dowolnej chwili w Polsat GO!

Zobacz też:

Zborowska wciska się w stare jeansy. "Jeszcze boczek upchniemy"

Koroniewska i Dowbor ujawniają prawdę o związku!

Janachowska o związku z milionerem! Musiał się sporo natrudzić...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieńkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy