Reklama
Reklama

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ujawniają prawdę o związku! A jednak

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się w pracy. Ona była wówczas serialową gwiazdą a on dziennikarzem telewizyjnym, który przyjechał zrobić z nią wywiad. Spóźnił się dwie godziny. Dla niej był od początku na straconej pozycji, bo nie dość, że przystojny to jeszcze znany. Dla niego hamulcem do zawarcia bliższej znajomości był jej zawód!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jeden z najbardziej udanych i autentycznych związków w polskim show-biznesie. Przeżyli razem kilka kryzysów, ale one tylko umocniły ich uczucie. Dziś są szczęśliwi, że mają siebie i doceniają każdą wspólną chwilę. 

Teraz aktorka i prezenter będą gośćmi w najnowszym odcinku programu "Demakijaż", Krzysztofa Ibisza.

Mimo to są ze sobą już 18 lat i mają dwie córki. Znają się świetnie. Wiedzą jak partner zareaguje, co lubi, co go irytuje. Wierzą, że aby związek trwał trzeba naprawiać siebie i relację. Wspierają się w karierze i w codzienności. 

Reklama

Mówią o swoim małżeństwie, że jest burzliwe. Kłócą się strasznie, szybko wybuchają, pada wiele słów, ale nie rozpamiętują powodów do kłótni. O tym jak bardzo tworzą ekspresyjną relację świadczy quiz, na którego pytania w większości odpowiadają różnie, przekonują się nawzajem do zmiany zdania i śmieją się z odpowiedzi. 

Zgodni są jednak m.in. co do tego kto częściej inicjuje seks!

Oglądajcie "Demakijaż" na antenie Polsat Cafe lub bez reklam na PolsatBoxGo! 

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Urszula szokuje wyznaniem po latach! "Dużo pił, były też narkotyki"

Tomaszewska ujawnia gorzką prawdę o Grabowskim! Kto by się spodziewał 

Kate i William przechodzą kryzys? Sensacyjne plotki 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor | Krzysztof Ibisz | Demakijaż
Reklama
Reklama
Reklama