Reklama
Reklama

Małgorzata Kożuchowska dorobiła się grubych milionów. Fortuna nadeszła niespodziewanie

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) po utracie pracy w „Rodzince.pl”, szybko zdołała znaleźć nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Aktorce z pewnością nie było łatwo pożegnać się z zarobkami na poziomie ponad 100 tys. zł w ciągu jednego sezonu, ale dzięki zaradności, osiągnęła finansową niezależność. Dopiero teraz wyszło na jaw, na czym tak naprawdę zarabia wielkie sumy.

Małgorzata Kożuchowska: zarobki

Małgorzata Kożuchowska ostatnimi czasy przeobraziła się w gwiazdę wielkiego formatu. Aktorka, która w przeszłości była znana przede wszystkim z ról serialowych, obecnie z wielką uwagą podchodzi do selekcji projektów, w które się angażuje. Chciałaby uczestniczyć wyłącznie w wartościowych i ambitnych przedsięwzięciach. Aby mieć większy wpływ na to, jaki jest efekt finalny dzieła, Małgorzata Kożuchowska sama zaczęła angażować się w produkcję filmową.

"Niezależność jest fajna" - podkreśla w wywiadach. 

Reklama

Aktorka nie ogranicza się jednak wyłącznie do działalności zawodowej i chętnie włącza się również w akcje o charakterze społecznym. W przeszłości Małgorzata Kożuchowska jasno deklarowała, że jej poglądy są bardzo konserwatywne. Wiele wskazuje na to, że w tej kwestii sporo się zmieniło, bowiem ostatnio celebrytka podjęła działania zmierzające do wyrównania wysokości zarobków kobiet i mężczyzn w rodzimym show-biznesie.

Małgorzata Kożuchowska dorobiła się grubych milionów

Choć Małgorzata Kożuchowska do biednych nie należy, los koleżanek po fachu nie jest jej obojętny. Okazuje się, że aktorka za jeden film inkasuje średnio około 200 tys. zł. To jednak nic w porównaniu z sumami, które gwiazda zarabia w sieci. Małgorzata Kożuchowska to prawdziwa mistrzyni mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje blisko 1,2 mln użytkowników, co czyni ją jedną z najbardziej wpływowych influencerek polskiego internetu.

Jak donosi "Super Express", aktorka za jeden post reklamowy otrzymuje zazwyczaj 20-25 tys. zł. W samym grudniu na koncie Kożuchowskiej pojawiło się aż pięć takich współprac. Gwiazda promowała kosmetyki, książki oraz usługi rozmaitych firm. Można zatem przypuszczać, że zarobiła na tym nawet 125 tys. zł, co oznacza, że utrata pracy w "Rodzince.pl" wcale nie była dla niej odczuwalna. Z ogólnych kalkulacji wynika, że aktorka w ciągu roku jest w stanie zarobić niemal 2 mln zł. Dla większości jej kolegów i koleżanek z branży takie sumy są całkowicie poza zasięgiem.

Małgorzata Kożuchowska: życie rodzinne

Małgorzata Kożuchowska zawsze podkreśla, że życie rodzinne jest dla niej priorytetem. Aktorka stara się być jak najlepszą mamą dla swojego jedynego syna, Jasia. Choć chłopiec ma już 9 lat, gwiazda robi co w jej mocy, aby spędzać jak najwięcej czasu z dzieckiem. Pomimo natłoku zajęć, celebrytka stara się zachowywać życiową równowagę i nie zapominać o tym, co najważniejsze. W wolnych chwilach gwiazda gotuje oraz piecze ciasta.

"Z Jasiem w drodze do szkoły (Jaś chce napisać książkę dla dzieci...!), kawa, spacer z psami, pazury, pilates, może kino... Jak się pracuje w weekendy, to zdarza się czasem taki wolny chillujący dzień w tygodniu, więc korzystam i nawet ten brak słońca mi tego nie popsuje" - dzieliła się swoją codziennością Małgorzata Kożuchowska w jednym z niedawno opublikowanych postów.

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska nieźle narozrabiała. Teraz gęsto się tłumaczy

Znani pożegnali Emiliana Kamińskiego. Wśród żałobników Skrzynecka, Cichopek, Kożuchowska

Od kultowej śmierci "w kartonach" minęło 11 lat, a Kożuchowska znów w "M jak miłość". Jak to możliwe?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy