Reklama
Reklama

Małgorzata Foremniak świętuje urodziny z nowym partnerem. To znany reżyser

Małgorzata Foremniak (55 l.) jest znowu zakochana. Jej nowy partner rozpieszcza ją. Na urodziny zafundował aktorce podróż na Islandię. Gwiazda "Na dobre i na złe" dobrze się tam bawiła.

Zakochana Małgorzata Foremniak świętuje urodziny na Islandii


Małgorzata Foremniak od kilkunastu miesięcy jest w nowym związku. Jej partnerem jest reżyser Paweł Jodłowski. Połączyła ich wspólna pasja do filmu i teatru. Poznali się już kilka lat temu. Paweł był reżyserem musicalu "Chopin musi umrzeć", który wystawiano na deskach londyńskiego teatru. Małgorzata Foremniak grała w nim jedną z ról. Para pojawili się razem w 2020 roku podczas premiery filmu "Sala samobójców. Hejter". Kolejny raz byli widziani razem na festiwalu filmowym w Gdyni. Jak się okazuje, to właśnie Paweł Jodłowski miał sprezentować aktorce urodzinowy wyjazd na Islandię.

Reklama

Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka związków. W 2005 roku przeżyła ogromną tragedię, kiedy w wypadku zginął jej pierwszy mąż Tomasz Jędruszczak. Był on ojcem córki aktorki Aleksandry. Drugi raz Foremniak wyszła za mąż za reżysera Waldemara Dzikiego. Para adoptowała dwoje dzieci - Milenę i Patryka. Jakiś czas było głośno o romansie aktorki z Rafałem Maserakiem. Małgorzata Foremniak występowała z nim w parze w tanecznym show "Taniec z gwiazdami". Uczucie do młodszego o 17 lat partnera nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się w 2009 roku. Dwa lata później gwiazda rozwiodła się ze swoim drugim mężem.

Z kolei Paweł Jodłowski wiązany był przez jakiś czas z Mają Hirsch. Aktorka grała jedną z głównych ról w filmie Jodłowskiego "DJ", który miał premierę w 2017 roku.

Zobacz też:

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wstrzymana. Polsat podjął zdecydowane kroki

Justin Bieber ogolił się na łyso! To wygląda niepokojąco
Dymisja Adama Niedzielskiego? Najnowszy sondaż

Dzieci Ryszarda Filipskiego przerywają milczenie. Dlaczego ojciec wyrzekł się ich przed śmiercią?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy