Reklama
Reklama
Tylko u nas

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wstrzymana. Polsat podjął zdecydowane kroki

Polsat zawiesił prace nad nową edycją programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z naszych informacji wynika, że powodem jest wykrycie koronawirusa u jednego z uczestników. Ustalenie nowego terminu nagrań nie będzie łatwe.

"Twoja twarz brzmi znajomo": wstrzymana produkcja

To przykra informacja dla wszystkich wielbicieli hitowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najnowsza edycja show może powstać z opóźnieniem. Wszystko za sprawą zakażenia koronawirusem, które wykryto u jednego z uczestników.

Ustalenie nowych terminów dla ósemki uczestników, prowadzących oraz jurorów nie będzie proste. Każdy ma bowiem również inne zobowiązania zawodowe.

"Twoja twarz brzmi znajomo": COVID-19 na planie

Pomimo zachowania procedur bezpieczeństwa ekipie programu nie udało się uniknąć zakażenia koronawirusem. Ze względu na obostrzenia wstęp na widownię mają wyłącznie osoby zaszczepione. Jak widać, nie gwarantuje to jednak ochrony przed przenoszeniem patogenu. Wstrzymanie prac to wielkie utrudnienie dla stacji. Osoby pracujące przy produkcji show zapewniają jednak, że program ma szanse powstać na czas. 

"Twoja twarz brzmi znajomo": kto wystąpi?

Reklama

Tymczasem Polsat od kilku dni podaje informacje dotyczące składu 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiadomo już, że w show wystąpią m.in. Patryk Cebulski, Viki Gabor, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Karolina Pisarek, Maciej Radel, Anna Rusowicz (sprawdź!) i Danzel. 16. edycja na antenie pojawi się prawdopodobnie w marcu, tuż po ogłoszeniu wiosennej ramówki. Niestety nagrania pierwszych odcinków show wstrzymało zagrożenie epidemiczne.

Oglądajcie "Twoja twarz Brzmi Znajomo" na PolsatGo!

Zobacz też:

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Każdego dnia czeka, aż prezenter skończy pracę

Maść z witaminą A: Tania i skuteczna!

Fogiel: Zdecydowana większość posłów PiS zagłosuje za "ustawą Hoca"

Prof. Drobnik: Mówiłem, że zdjęcie masek to błąd

Sondaż: Czy Adam Niedzielski powinien się podać do dymisji?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy