"Twoja twarz brzmi znajomo": wstrzymana produkcja
To przykra informacja dla wszystkich wielbicieli hitowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najnowsza edycja show może powstać z opóźnieniem. Wszystko za sprawą zakażenia koronawirusem, które wykryto u jednego z uczestników.
Ustalenie nowych terminów dla ósemki uczestników, prowadzących oraz jurorów nie będzie proste. Każdy ma bowiem również inne zobowiązania zawodowe.
Działamy zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami, jakie wypracowaliśmy na podstawie doświadczeń ostatnich miesięcy pandemii. Zgodnie z naszymi procedurami testujemy na obecność koronawirusa wszystkich członków ekipy programu przed nagraniem każdego z odcinków

"Twoja twarz brzmi znajomo": COVID-19 na planie
Pomimo zachowania procedur bezpieczeństwa ekipie programu nie udało się uniknąć zakażenia koronawirusem. Ze względu na obostrzenia wstęp na widownię mają wyłącznie osoby zaszczepione. Jak widać, nie gwarantuje to jednak ochrony przed przenoszeniem patogenu. Wstrzymanie prac to wielkie utrudnienie dla stacji. Osoby pracujące przy produkcji show zapewniają jednak, że program ma szanse powstać na czas.
Nowa data rozpoczęcia zdjęć nie została ustalona. W stacji zapewniają jednak, że wiosenny termin emisji programu na razie nie jest zagrożony. Możliwe jest bowiem nagrywanie dwóch odcinków w tym samym czasie
"Twoja twarz brzmi znajomo": kto wystąpi?
Tymczasem Polsat od kilku dni podaje informacje dotyczące składu 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiadomo już, że w show wystąpią m.in. Patryk Cebulski, Viki Gabor, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Karolina Pisarek, Maciej Radel, Anna Rusowicz (sprawdź!) i Danzel. 16. edycja na antenie pojawi się prawdopodobnie w marcu, tuż po ogłoszeniu wiosennej ramówki. Niestety nagrania pierwszych odcinków show wstrzymało zagrożenie epidemiczne.
Oglądajcie "Twoja twarz Brzmi Znajomo" na PolsatGo!
Zobacz też:Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Każdego dnia czeka, aż prezenter skończy pracęMaść z witaminą A: Tania i skuteczna!Fogiel: Zdecydowana większość posłów PiS zagłosuje za "ustawą Hoca"Prof. Drobnik: Mówiłem, że zdjęcie masek to błądSondaż: Czy Adam Niedzielski powinien się podać do dymisji?








![Wygoda nie gryzie się w język ws. Kaczorowskiej [POMPONIK EXCLUSIVE]](https://i.iplsc.com/000LTJKGGH447MND-C401.webp)