Reklama
Reklama

Wielkie zmiany u Anny Jurksztowicz. Najpierw rozwód, a teraz takie wieści

Wszyscy wciąż mamy jeszcze w pamięci głośne rozstanie Anny Jurksztowicz (58 l.) z Krzesimirem Dębskim (69 l.) Trwające kilka dekad małżeństwo niestety nie przetrwało próby czasu. Piosenkarka szybko ochłonęła po rozwodzie i podjęła ważną decyzję życiową. Wystąpi w najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Anna Jurksztowicz się rozwodzi

Anna Jurksztowicz ma za sobą wiele trudnych chwil. Gdy 2 grudnia media obiegła informacja o rozpadzie jej małżeństwa z Krzesimirem Dębskim, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Nic nie zapowiadało bowiem, aby w ich relacji działo się coś niepokojącego. Wkrótce okazało się, że to piosenkarka złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Gwiazda zamierzała dowieść, że za rozstanie winę ponosi jej mąż. Krzesimir Dębski niemal od razu odniósł się do tych doniesień. Potwierdził wówczas, że rzeczywiście zamierzają zakończyć swój związek.

Reklama

Z informacji przekazanych przez Krzesimira Dębskiego wynikało, że to on a nie jego żona złożył dokumenty rozwodowe do sądu.

Anna Jurksztowicz w "TTBZ"

Anna Jurksztowicz niechętnie komentuje temat rozstania z mężem. W jednym z wywiadów powiedziała, że nie chce ukrywać prawdy, ale potrzebuje odpoczynku od stresującej sytuacji.

Już niebawem piosenkarka będzie miała idealną okazję, aby odpocząć... w czasie pracy. Gwiazda pojawi się w nowej edycji hitowego programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie będzie miała okazję zaprezentować swój talent. Wiele wskazuje na to, że uczestnictwo w show jest dla niej formą "terapii" po rozstaniu. Dzięki nowej formie realizacji pasji jaką od lat jest dla niej śpiew, będzie mogła zapomnieć o codziennych troskach. 

Zobacz także:

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki mieli tyle planów na nowy rok. A tu taka sensacja! 

Byliśmy w barze mlecznym. Wiemy, co i za ile można tu zjeść

Australia. Wiza Novaka Djokovica ponownie cofnięta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Jurksztowicz | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy