Reklama
Reklama

Majka Jeżowska szokuje młodzieżową metamorfozą. Co ona ma na sobie?!

Majka Jeżowska (61 l.) w tym roku po raz pierwszy została babcią, ale nadal wydaje piosenki i publikuje teledyski. Na Instagramie zaskoczyła obserwatorów totalną metamorfozą w młodzieżowym stylu. Spójrzcie na jej fryzurę! Pasują do niej takie włosy?

Majka Jeżowska, chociaż nazywa siebie "sexy babcią", nie zwalnia tempa i nagrywa kolejne piosenki. Ostatnio gwiazda wydała nowy singiel "Nie wciągaj mnie", jednak ubolewała nad tym, że to jej wizyta w szpitalu odbiła się większym echem... 

Piosenkarka została babcią wnuczki Róży zaledwie dwa miesiące temu i już wyczuwa, że dziecko przejawia zdolności muzyczne. Czyżby miała nadzieję, że pójdzie w jej ślady?

Majka Jeżowska w nietypowym wydaniu. Pasują do niej takie włosy?

Reklama

Gwiazda estrady postanowiła w niecodzienny sposób uczcić urodziny dobrego przyjaciela, Piotra Gąsowskiego - dla niej po prostu "Gąsa". Artystka wdrapała się na drewnianą huśtawkę umieszczoną tuż nad wodą i zaśpiewała mu "Sto lat".

Później złożyła wyjątkowe życzenia swojemu "kolorowemu" znajomemu.

Majka Jeżowska ma na sobie rozpięta, wzorzystą koszulę, okulary przeciwsłoneczne i... różowe włosy! Dla jej fanów to może być spore zaskoczenie, jednak uspokajamy, że to jedynie instagramowy filtr.

Pasuje do niej taka szalona fryzura?

Zobacz też:

Piotr Gąsowski: Co ma wspólnego z rozpadem wieloletniego związku Majki Jeżowskiej?

Marcjanna Lelek z "M jak Miłość" dokonała coming outu! "Zakochałam się w dziewczynie"

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska | Piotr Gąsowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy