Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Piotr Gąsowski: Co ma wspólnego z rozpadem wieloletniego związku Majki Jeżowskiej?

Niewiele osób wie, że Piotra Gąsowskiego (52 l.) i Majkę Jeżowską (56 l.) łączy jedna osoba - Dariusz Staśkiewicz. Mężczyna od lat jest manadżerem aktora, a prywatnie przez ponad 20 lat był związany z Majką Jeżowską. Jakiś czas temu ich związek nieoczekiwanie się rozpadł. Co z tym rozstaniem ma wspólnego Piotr Gąsowski?

Koledzy z kabaretu "Tercet, czyli kwartet" żartowali, że Piotr Gąsowski jest w czepku urodzony. Aktorowi bez większego wysiłku wiodło się na każdym polu życia.

Reklama

Miał rękę do pieniędzy, szczęście w miłości i karierze, a ludzie do niego lgnęli, mimo że jest w nim potrzeba tworzenia własnej przestrzeni, do której niewiele osób ma wstęp.

Jedną z nielicznych, którym ta sztuka się udała jest Dariusz Staśkiewicz. Panowie lubią i przyjaźnią się od dawna. Piotr obdarzył przyjaciela zaufaniem. Kilkanaście lat temu powierzył mu stanowisko swojego menedżera.

Tej decyzji aktor raczej nie musiał żałować, bo Dariusz poważnie podszedł do sprawy i w swoje nowe zadanie niezwykle się zaangażował. Wkrótce menedżer stał się też osobistym asystentem, kierowcą, doradzał w sprawach osobistych.

Takie poświęcenie miało w końcu swoją cenę. O ile Piotr, wolny ptak, żył w dość otwartym związku z tancerką Anną Głogowską (39 l.), jego menedżer był związany z piosenkarką Majką Jeżowską. Był także jej menedżerem.

Niestety w pewnym momencie interesy Piotra okazały się dla niego najważniejsze. Po dwudziestu latach wspólnego życia, sprawy kariery i wspólnej przyszłości z Majką odeszły na daleki plan.

- Darek znikał z domu, nie było go całe dnie, bo dla Piotra musiał zrobić to czy tamto. Na nic innego nie starczało czasu. Majka została sama, jako kobieta i piosenkarka, mogła już liczyć tylko na siebie. Nie wytrzymała i dwa lata temu rozstali się - prywatnie i zawodowo - mówi znajoma pary.

Stojąc przed wyborem, Dariusz Staśkiewicz postawił na pracę z aktorem. Męska przyjaźń zwyciężyła.


Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Majka Jeżowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »