Reklama
Reklama

Maja Hyży pokazała brzuch po trzeciej ciąży! Nie jest zadowolona. Zapowiada przemianę!

Maja Hyży (33 l.) pokazała brzuch po trzeciej ciąży i wyznała, że nie czuje się usatysfakcjonowana jego wyglądem. Okazuje się, że przez pół roku po porodzie brzuch nie ujędrnił się, więc piosenkarka postanowiła mu dopomóc. Odgraża się, że za 3 tygodnie będzie wyglądać zupełnie inaczej…

Medialna kariera Mai Hyży rozpoczęła się w 2014 w "X-Factor", w którym rywalizowała ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem. 

Nowe życie Mai Hyży

Ostatecznie zakończyła show na czwartym miejscu. Grzegorz wprawdzie przegrał w finale z Klaudią Gawor, ale z czasem okazało się, że to właśnie on najbardziej skorzystał na programie. Małżeństwo Hyżych nie przetrwało jednak medialnego zamieszania. 

Obecnie Grzegorz tworzy szczęśliwy związek z Agnieszką Popielewicz-Hyży, natomiast Mai próby ułożenia sobie życia początkowo szły jak po grudzie. Związek z deweloperem Mariuszem Wesołowskim, niestety, nie przetrwał, na szczęście Konrad Kozak, z którym los zetknął Maję na tym samym osiedlu, okazał się mężczyzną jej życia.  

Reklama

Wszysykie ciąże Mai Hyży

Para szybko dochowała się dwóch córek, które dołączyły do bliźniaków Mai i Grzegorza. Starsza córka, Antonina, liczy sobie trzy latka, a pół roku temu przyszła na świat jej młodsza siostra Zosia. 

W trakcie trzeciej ciąży Maja nabrała ochoty na pokazywanie brzucha, co, jak się okazuje, nie minęło jej po porodzie. Pół roku po narodzinach Zosi piosenkarka znów prezentuje brzuch, jednak tym razem jest to punkt wyjścia do mocnego postanowienia. 

Jak się okazuje, Maja Hyży nie jest zachwycona wyglądem swojego brzucha po trzech ciążach i urodzeniu czworga dzieci. 

Noworoczne postanowienie Mai Hyży

Po tym, gdy ponad wszelką wątpliwość stwierdziła, że sześciopak nie tworzy się sam z siebie, postanowiła mu dopomóc. Jak deklaruje na Instastory, najdalej za 21 dni zaprezentuje nowy brzuch i w ogóle nową siebie:

„Mój cel: szczupła sylwetka w 21 dni”. 

Przy okazji zareklamowała producenta zestawów do eliminacji cellulitu właśnie w 21 dni. Czyli, jak można się domyślać, jest to metamorfoza sponsorowana

Nie wszyscy wspierają ambitny plan Mai. Pojawiły się nawet opinie, że nie warto tracić energii, skoro za chwilę i tak okaże się, że jest w kolejnej ciąży. Zresztą niedawno już mało brakowało…

Zobacz też:

Maja Hyży ma swój styl! Czy można to samo powiedzieć o jej mieszkaniu?

Maja Hyży nieźle się wkurzyła tym pytaniem. Poszło o jej byłego męża

Maja Hyży obchodzi 33. urodziny. Pokazała zdjęcie z dzieciństwa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy