Reklama
Reklama

Maja Hyży nieźle się wkurzyła tym pytaniem. Poszło o jej byłego męża

Maja Hyży (32 l.) to jedna z bardziej znanych piosenkarek w Polsce. Zaistniała w 2013 roku, kiedy ona i jej mąż Grzegorz pojawili się w programie TVN "X Factor". To właśnie w nim wystąpili razem i szybko zyskali popularność. Niestety po jakimś czasie ich drogi się rozeszły. Ostatnio w jednym z wywiadów 32-latka została zapytana o byłego męża, nie kryła, że to pytanie mocno ją zirytowało.

Maja i Grzegorz rozstali się już jakiś czas temu. Ich relacje po podjęciu tej decyzji były dość kiepskie, jak się jednak teraz okazało Maja i jej były mąż doszli do porozumienia. Wokalistka w jednym z wywiadów powiedziała, że wszystko idzie w dobrą stronę, ponieważ zaczęła się dogadywać ze swoim eks.

Maja Hyży wkurzona pytaniem o byłego męża

Maja Hyży udzieliła niedawno wywiadu portalowi jastrzabpost.pl, w którym odpowiedziała na kilka pytań dotyczących jej życia prywatnego. W pewnym momencie reporterka postanowiła zagaić o jej byłego męża. Okazuje się, że 32-latka nie była zbytnio zadowolona z tego faktu.

Reklama

Wokalistka została zapytana o to, jak wyglądają jej stosunki z byłym mężem. Okazuje się, że mijający czas pomógł im dojrzeć, a także sprawił, że w końcu doszli do porozumienia.

"Czas. Tutaj czas zrobił robotę. I taka dojrzałość. Musieliśmy przetrawić pewne tematy i dojść do porozumienia. W końcu kiedy już doszliśmy do takiego 100-procentowego, to jest ok" - wyjawiła Hyży.

Maja Hyży nie ukrywała, że jest nieco zmęczona pytaniami o Grzegorza. Dodała również, że nie chce już o tym rozmawiać. Od jej rozstania z muzykiem minęło już 9 lat i każdy ułożył swoje życie na nowo. Gwiazda dodała, że jest szczęśliwa i obecnie skupiona na wychowaniu czwórki dzieci. Maja powiedziała również, że bardzo chce rozwijać się muzycznie.

"Chciałabym, żeby temat Grzegorza już się skończył. Ja jestem po rozwodzie już 8-9 lat, to jest kupa czasu. Już mam dosyć tego, że non stop jest wywlekany temat mojego byłego męża. On ma swoje życie, ja mam swoje życie. Jestem szczęśliwa. Mam czwórkę przecudownych dzieci, jestem dumną mamą i teraz chce się rozwijać muzycznie. Chciałabym, aby na tym się wszyscy skupili, jeżeli oczywiście są ciekawi mojej osoby, bo nikogo nie zmuszam" - powiedziała Maja.

Maja Hyży - życie prywatne i kariera

Maja Hyży urodziła się 3 grudnia 1989 roku w Kołobrzegu. W 2013 roku, wraz z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu TVN X Factor.

24 marca 2015 roku wydała debiutancki album studyjny "W chmurach". W lutym 2018 roku z piosenką "Błysk/Skin" zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W styczniu 2020 wzięła udział w programie "Szansa na sukces. Eurowizja 2020". W 2021 roku została finalistką czternastej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".

27 sierpnia 2011 roku poślubiła Grzegorza Hyżego, z którym ma synów-bliźniaków, Wiktora i Alexandra. W lipcu 2013 roku Hyżowie wzięli rozwód. Od 2020 roku związana jest z Konradem Kozakiem, z którym ma dwie córki Antoninę oraz Zofię.

Zobacz też:

Wychudzona Maja Hyży wdzięczy się w teledysku po porodzie. Zabrała dziecko na plan. Matka na medal?


Julia Wieniawa, Maffashion i Jessica Mercedes wiedzą, co jest modne tej jesieni. Weź z nich przykład

Te gwiazdy wiedzą, jak ubrać swoje pociechy. Widać luksus

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy