Reklama
Reklama

Maja Hirsch dostała nietypowe życzenia urodzinowe. Jej ex nie owijał w bawełnę

Maja Hirsch (45 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda świętowała niedawno 45. urodziny. Z tej okazji postanowił odezwać się do niej były partner, który napisał dość osobliwe życzenia. Maja pochwaliła się nimi w sieci.

Maja Hirsch i Jacek Braciak poznali się ponad 20 lat temu. To właśnie na planie "BrzydUli" pierwszy raz między nimi zaiskrzyło. Aktorska para spotykała się ze sobą przez 10 lat i doczekała się nawet dziecka, jednak w 2015 roku poinformowali, że już nie są w związku. Wielu fanów było zawiedzionych, jednak jak się okazuje Maja i Jacek utrzymują pozytywne relacje. Niedawno Jacek złożył życzenia byłej partnerce.

Reklama

Maja Hirsch opublikowała życzenia od Jacka Braciaka

Maja Hirsch świętowała 45. urodziny 15 października 2022 roku. Z tej okazji dostała masę pozytywnych życzeń, w tym jedne od byłego partnera. Jacek Braciak w nietypowy sposób postanowił życzyć jej wszystkiego dobrego.

Aktorka na swoim instagramowym koncie dodała nagranie, które przesłał jej Jacek. Na krótkim filmiku aktor śpiewa i życzy swojej ex wszystkiego najlepszego.

"Dziękuję Wszystkim za życzenia urodzinowe na DM i Jackowi też, 45 lat - nie w kij... zaraz zjem tort, ale nie mam dla wszystkich. Pozdrawiam" - napisała Maja.

Maja Hirsh - kariera i życie prywatne

Maja Hirsch urodziła się 15 października 1977 roku w Warszawie. Jest córką Rosjanki i Polaka pochodzenia niemieckiego. Jej rodzice poznali się w Niemieckiej Republice Demokratycznej, gdzie jej matka, Galina, była tłumaczką, a ojciec pracował jako dziennikarz. Maja Hirsch znaczną część dzieciństwa spędziła w Rosji, pod Moskwą. Ma brata, Dymitra.

Maja jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Podczas studiów współpracowała ze Studiem Teatralnym Koło. Zagrała w przedstawieniach dyplomowych Akademii Teatralnej: Mewa i Dziady zbliżenia.

Od 2000 roku jest aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie, w którym zadebiutowała 24 lutego tytułową rolą w spektaklu Salome. W 2005 roku występowała w Teatrze Syrena.

Ze związku z Jackiem Braciakiem ma córkę, Marię.

Zobacz też:

Maja Hirsch wciąż boleje nad rozstaniem? "Ze smutkiem patrzy na jego zdjęcia"

Maja Hirsch o traumie z dzieciństwa. Długo odczuwała skutki tamtych koszmarnych wydarzeń. "Tak mnie biła w tę rękę"

Maja Hirsch szczerze o relacjach ze swoim byłym: "Nawet nie powiedziałabym, że są poprawne"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hirsch | Jacek Braciak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy