Reklama
Reklama

Magdalena Stępień kazała powtórzyć badania Oliwiera. Zdarzył się cud

Magdalena Stępień (30 l.) kontynuuje walkę o zdrowie swojego syna. Modelka wraz z dzieckiem przebywa w Izraelu, gdzie chłopiec przechodzi ciężką terapię. Jest nadzieja na to, że Oliwier wróci do zdrowia. Celebrytka podzieliła się z internautami dobrą nowiną.

Magdalena Stępień: choroba syna

Od blisko czterech miesięcy trwa heroiczna walka Magdaleny Stępień o zdrowie i życie jej syna, Oliwiera. Modelka, która zasłynęła m.in. za sprawą udziału w programie "Top Model", na początku roku wyznała w mediach społecznościowych, że chłopiec cierpi na nowotwór. U dziecka wykryto guza wątroby. Sytuacja była poważna, ponieważ w organizmie Oliwierka stwierdzono śmiertelny gen SMARTCB1. Zrozpaczona Magdalena Stępień nie chciała tracić ani chwili. Błyskawicznie uruchomiła specjalną zbiórkę internetową, której celem było zebranie środków na rozpoczęcie leczenia chłopca w Izraelu. Fani nie zawiedli i bardzo szybko udało się zgromadzić pełną sumę.

Reklama

Obecnie modelka wraz z synem przebywa w Izraelu. Niestety, niedawno okazało się, że potrzebne są dodatkowe środki. Stępień była zmuszona po raz kolejny poprosić internautów o pomoc.

Wyjazd do Izraela miał na celu m.in. potwierdzenie diagnozy, którą postawili polscy lekarze. Pierwsze badanie potwierdziło obecność wspomnianego genu u chłopca. Niemniej jednak izraelscy lekarze zdecydowali o powtórzeniu badań, aby mieć stuprocentową pewność.

Magdalena Stępień kazała powtórzyć badania Oliwiera

Wyjazd do Izraela był dla Magdaleny Stępień wielkim wyzwaniem. Podjęciu leczenia za granicą sprzeciwiał się ojciec dziecka, Jakuba Rzeźniczak. Piłkarz twierdził, że podobną terapię można uzyskać w kraju. Czas pokazał, że decyzja o wyjeździe do Izraela była bardzo dobra. Po raz kolejny intuicja nie zawiodła Magdaleny Stępień. Okazało się, że Oliwier wcale nie ma genu SMARTCB1, którego obecność wykryli polscy medycy.

Przed synem Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka jest jeszcze długa droga do zdrowia. Chłopiec nadal posiada guza wątroby. Jego mama nie poddaje się jednak i będzie walczyć o to, aby Oliwier został wyleczony. 

Zobacz też:

Paulina Koziejowska atakuje Polaków po Eurowizji. Padły oskarżenia o nacjonalizm

Eurowizja 2022. Polska ukarana za manipulacje. Ida Nowakowska też zawiniła

Eurowizja 2022. Ukraińska jurorka pokazała kartę do głosowania. Ambasador zabrał głos

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stępień | Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy