Reklama
Reklama

Magdalena Stępień uderza w Rzeźniczaka: "Jestem zastraszana i szykanowana przez ojca mojego dziecka"

Magdalena Stępień wyjawiła w mediach społecznościowych, że w ostatnim czasie nie tylko zmaga się z chorobą syna, ale i musi użerać się z ojcem dziecka - piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Modelka twierdzi, że jest przez niego szykanowana i zastraszana.

Jakub Rzeźniczak zostawił Magdalenę Stępień w ósmym miesiącu ciąży i związał się z inną kobietą.

Pod koniec stycznia 2022 roku modelka poinformowała, że u syna wykryto nowotwór wątroby. Od tego czasu organizuje internetowe zbiórki na leczenie Oliwiera i relacjonuje w mediach społecznościowych swój pobyt w Izraelu, gdzie dziecko poddawane jest specjalistycznej terapii.

Reklama

Niestety, pieniędzy wciąż brakuje. Magdalena może liczyć tylko na wsparcie swojej rodziny i ludzi dobrej woli. Na jej profilu pojawiła się relacja, w której modelka wyjawiła, że nawet w tak trudnym dla niej czasie jest szykanowana...


Magdalena Stępień: jestem zastraszana przez ojca mojego dziecka

Magdalena Stępień tłumaczy, że napisała do Jakuba Rzeźniczaka dwie wiadomości z prośbą o wsparcie finansowe, jednak pozostały one bez odpowiedzi. Pojawił się za to hejt.

Modelka jest wykończona i zdaje sobie sprawę, że jej zła kondycja psychiczna odbija się na jej chorym synku. Stara się więc odstresować i odciąć od złych emocji.

Stępień ujawnia: kłóciliśmy się dużo z Kubą, zanim rozpoczęłam zbiórkę

Celebrytka zapowiedziała, że nie będzie wypowiadać się już na temat Jakuba Rzeźniczaka i całej zbiórki, gdyż jest to dla niej bardzo stresujące, a "Oliwier musi mieć silną matkę".

Nieoczekiwanie relacja zniknęła z jej konta i pojawiło się oświadczenie, w którym Stępień kolejny raz poinformowała, że nie będzie już zabierać głosu na temat relacji z Rzeźniczakiem. 

Magdalena Stępień wydała oświadczenie

Zobacz też:

Wielka afera z udziałem Klimenta. Kolejne kobiety zabierają głos

Wieniawa zadała szyku w kościele. Tak wystroiła się na komunię

Matura 2022 z języka angielskiego. Zobacz odpowiedzi i arkusz CKE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stępień | Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy