Reklama
Reklama

Magdalena Ogórek się rozwodzi! Nowe informacje zdenerwowały prezenterkę TVP

W 2020 roku Magdalena Ogórek złożyła do sądu pozew o rozwód, by jak najszybciej zakończyć trwające z Piotrem małżeństwo. Teraz jeden z tabloidów dotarł do zaskakujących informacji związanych z rozwodem gwiazdy TVP! Ponoć sama zainteresowana jest zawiedziona takim obrotem spraw!

Magdalena Ogórek niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Zdecydowanie bardziej woli skupiać się na zawodowych sprawach. 

Wiadomo jednak, że była kandydatka na prezydenta jest doktorem nauk humanistycznych, a prywatnie wychowuje 16-letnią córkę. Jej pociecha jest owocem małżeństwa z Piotrem, byłym posłem SLD.  

W małżeństwie gwiazdy TVP Info nie układało się w ostatnim czasie najlepiej, dlatego w zeszłym roku przyjaciółka Jarosława Jakimowicza postanowiła złożyć w sądzie pozew o rozwód. 

Szczęśliwa z nadchodzącego nowego etapu Nie mogła doczekać się tego, aż znów będzie wolna. Teraz jednak "Super Express" dotarł do zaskakujących informacji. 

Reklama

Magdalena Ogórek się rozwodzi. Pojawiły się problemy

Według tabloidu przez 1,5 roku nie wyznaczono terminu rozprawy rozwodowej! Dlaczego?

Mąż Magdaleny miał przez rok nie odbierać żadnych sądowych listów. Jak dowiedział się "Super Express", pod koniec ubiegłego tygodnia nastąpił przełom w tej sprawie i sąd wyznaczył nowy termin rozprawy na połowę 2022 roku!

Znajomi gwiazdy uchylili jednak rąbka tajemnicy. Magdalena podobno bardzo stresuje się całą sytuacją i marzy o tym, by mieć już rozwód za sobą. Na to przyjdzie jednak jej jeszcze trochę poczekać...

Lek na COVID-19? Sensacyjne odkrycie 

Wyciek ropy do oceanu! Wielka katastrofa 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

Monika Richardson zachwyca! Ale wdzianko 

Gwiazda "Projektu Lady" zawalczy w Fame MMA!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy