Reklama
Reklama

Magdalena Boczarska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami" przez Magdę Lamparską?

Obie aktorki zaproszono do udziału w jesiennej edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Zarówno jedna, jak i druga, zgodziły się. Ale niebawem Boczarska zmieniła zdanie.

Obie aktorki zaproszono do udziału w jesiennej edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Zarówno jedna, jak i druga, zgodziły się. Ale niebawem Boczarska zmieniła zdanie.

Jedna jest aktorką o bogatym dorobku, prawdziwą gwiazdą. Druga, o 9 lat młodsza, ma na koncie małe epizody i dopiero walczy o uznanie. Ale jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", producenci "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zaprosili do udziału w kolejnej edycji show zarówno Magdalenę Boczarską (36 l.), jak i Magdalenę Lamparską (27 l.). - Obie aktorki wstępnie przyjęły propozycję. Jednak gdy Boczarska dowiedziała się, że w tanecznym show wystąpi także Lamparska, zrezygnowała z udziału w programie - zdradza "Na żywo" pracownik stacji Polsat. Co sprawiło, że aktorka odrzuciła ofertę, o którą inni zabiegają latami?

Reklama

W świecie show-biznesu nie jest tajemnicą, że Boczarska nie przepada za młodszą imienniczką. Obie aktorki kochały w przeszłości tego samego mężczyznę - Tomasza Karolaka (44 l.). Boczarska była jego wielką miłością jeszcze z czasów studenckich. Para przypieczętowała swoje uczucie zaręczynami, ale do ślubu nie doszło, bo... Tomek stracił głowę dla modelki i początkującej aktorki Violi Kołakowskiej. Nowa partnerka urodziła mu córkę Lenkę (9 l.). - Magda rozpaczała, długo nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego - opowiada znajoma pary.

Tymczasem Karolak porzucił Violę i wdał się w romans z Magdaleną Lamparską, poznaną w 2008 r. na planie serialu "39 i pół". W prasie pojawiły się zdjęcia czule obejmującej się pary. Dla Boczarskiej, która nadal nie zapomniała o Tomku, jego kolejny romans był jak policzek. - Jej kobiece ego cierpiało. Zastanawiała się, co Tomek widzi w tak młodej dziewczynie - zdradza znajoma aktorki. I rzeczywiście. Zauroczenie gwiazdora Lamparską nie trwało długo. Aktor wrócił do Kołakowskiej, a wkrótce na świat przyszło ich kolejne dziecko - syn Leon (2 l.).

W tym czasie relacje Karolaka i Boczarskiej stały się przyjacielskie. Aktor chętnie zatrudniał ją w swoim teatrze IMKA. Widywali się także prywatnie. - Zbyt wiele ich łączyło, aby mogli zaprzepaścić tę znajomość - tłumaczy ich znajomy. Taka relacja stała się także możliwa dlatego, że Magda też znalazła szczęście w miłości i związała się z Mateuszem Banasiukiem (29 l.). W ostatnim wywiadzie między słowami wyznała, że już nie rozpacza po rozstaniu z Tomkiem. - Czasami najlepiej jest miłość zostawić. Trzeba pogodzić się z tym, że coś się skończyło - wyznała.

Choć Tomkowi wybaczyła, wciąż nie darzy sympatią jego byłej. Dlatego nie zdecydowała się na udział w "Tańcu z gwiazdami". - Wiedziała, że ich rywalizacja będzie szeroko komentowana w mediach, a nie chciała, by je porównywano - dodaje. Do zmiany decyzji nie przekonał jej nawet ukochany Mateusz, który w ubiegłej edycji radził sobie znakomicie. Magda uznała, że nie potrzebuje takiej reklamy...

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska | Magdalena Boczarska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy