Reklama
Reklama

Magda Narożna zarabia na tym krocie. Jest "ekskluzywna" prawie jak Zenek

Magda Narożna (35 l.) na początku swojej muzycznej kariery występowała na weselach za 150 złotych. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Udział w programie „Must Be The Music” całkowicie odmienił jej los i z biegiem czasu Narożna uznała, że czas zostać prawdziwą gwiazdą. A prawdziwe gwiazdy wysoko się cenią…

Magda Narożna (sprawdź!), wokalistka zespołu disco polo Piękni i Młodzi, wkroczyła do show biznesu dzięki udziałowi w programie „Must Be The Music”

Od tamtej pory sporo się wydarzyło w jej życiu. Magda rozstała się z mężem, z którym za kulisami koncertu noworocznego pokłóciła się tak mocno, że potem nie mogli już na siebie patrzeć. W międzyczasie Narożna, na początku ostrożnie, a z czasem coraz śmielej, podgrzewała atmosferę wokół siebie, dzieląc się prywatnością na Instagramie. 

Reklama

Magda Narożna poczuła się gwiazdą

Z czasem porzuciła naturalny wizerunek, który tak zachwycał jej fanów, na rzecz doklejanych rzęs, wychudzonej sylwetki i doczepianych loków. 

Dzięki temu na zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie, coraz mniej przypomina siebie. Fani zarzucają jej, że niepotrzebnie próbuje upodobnić się do Dody, a ostatnio dopatrzyli się inspiracji nową ukochaną byłego męża Magdy

Sporo też pozmieniało się w cenniku. To całkowicie zrozumiałe, ostatecznie ktoś, kto czuje się gwiazdą i wygląda jak gwiazda, powinien wnioskować o gwiazdorskie stawki. 

Narożna na początku swojej muzycznej kariery zadowalała się wynagrodzeniem w wysokości 150 zł za występ na weselu. Chociaż od tamtej pory osiągnęła tak wiele, nie zapomniała o swoich korzeniach. Wręcz przeciwnie, wciąż chętnie występuje na weselach, ale za odpowiednio, jej zdaniem, wyższą stawkę. 

Magda Narożna podniosła stawkę za wesele

W rozmowie z Aleksandrem Sikorą w podcaście „Bądźmy razem” wyjaśniła, dlaczego już nie zgodziłaby się wystąpić za 150 złotych. No więc, po pierwsze inflacja…

Jak tłumaczy wokalistka: „To było prawie 20 lat temu, to były inne czasy. Dla mnie to był super pieniądz. Pojechałam, nie dość, że się dobrze bawiłam, najadłam się, to robiłam to, co lubiłam. Oczywiście stawki rosły sukcesywnie, gdy się wdrożyłam. Były potem coraz większe”. 

Na stronie internetowej firmy zajmującej się negocjacjami z artystami disco polo, można znaleźć informację, że aktualna orientacyjna stawka za występ Pięknych i Młodych wynosi 31 tys. zł. 

Magda Narożna ceni się prawie jak Zenek Martyniuk

To zaledwie o 4 tys. zł mniej niż zwyczajowa stawka Zenka Martyniuka. Dla porównania: za występ zespołu Boys trzeba zapłacić od 33 tys. zł, a Sławomira od 27 tys. zł. 

Jak tłumaczy Magda, po prostu trzeba umieć obiektywnie oszacować swoją ofertę i dopasować stawkę:

"Jesteśmy produktem z trochę wyższej półki, nie każdego stać, żeby rzeczywiście nas zaprosić. To dlatego jest, jak to mówią, produkt ekskluzywny, że nie każdy może nas mieć na tym weselu. To są dziesiątki tysięcy złotych, ale dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. To jest kwestia naszego menedżera. Ile wynegocjuje, to super i tym lepiej". 

Zobacz też:

Narożna wreszcie to zdradziła. Fani gwiazdy disco polo będą zrozpaczeni

W takim wydaniu fani Narożnej jeszcze nie widzieli. "Zdziwieni?"

Magdalena Narożna pokazała nową fryzurę. Odważna zmiana?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy