Reklama
Reklama

Narożna wreszcie to zdradziła. Fani gwiazdy disco polo będą zrozpaczeni

Magdalena Narożna i jej grupa "Piękni i młodzi" chętnie koncertuje w całej Polsce i nie może narzekać na brak popularności. Nie jeden z jej fanów marzy o tym, by zagrała prywatny koncert na przykład na weselu, czy innej rodzinnej uroczystości. Gwiazda nie unika takich imprez, jednak nie są one tanie.

Magdalena Narożna, Zenek Martyniuk, grupa Boys i inne gwiazdy sceny disco polo nie stronią od prywatnych występów. Najczęściej są to wesela. Gwiazda grupy  "piękni i młodzi" w rozmowie z Aleksandrem Sikorą ujawniła, jak gigantyczne pieniądze dostają zespoły za takie kameralne występy. 

Reklama

Magdalena Narożna o swoim pierwszym występie na weselu

Magdalena Narożna z grupy "Piękni i młodzi" w podkaście "Bądźmy razem. TVP" przyznała, że pierwsze wesele zagrała za... 150 złotych i jeszcze cieszyła się, że mogła robić to, co kocha:

"To było prawie 20 lat temu, to były inne czasy. Dla mnie to był super pieniądz: pojechałam, nie dość, że się dobrze bawiłam, najadłam się, robiłam to, co lubiłam, to jeszcze dostałam pieniądze. Oczywiście stawki rosły sukcesywnie, gdy się wdrożyłam. Stawki były potem coraz większe, coraz większe" - wspominała w rozmowie z Sikorą.

Menadżer negocjuje stawki

Jak mówi Narożna, teraz grupa za taki występ na weselu dostaje znacznie większe stawki, a ich menadżer twardo negocjuje. Są popularni, więc mogą żądać o wiele więcej.

"Jesteśmy produktem z trochę wyższej półki, nie każdego stać, żeby rzeczywiście nas zaprosić. To dlatego jest - jak to mówią - produkt ekskluzywny, że nie każdy może nas mieć na tym weselu" - powiedziała Narożna.

Artystka disco polo nie podała konkretnej kwoty, ale ujawniła przynajmniej jakiego rzędu są to stawki.

"To są dziesiątki tysięcy złotych, ale dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, to jest kwestia naszego menadżera. Ile wynegocjuje, to super, tym lepiej".

Kwoty nie są niskie, ale czego się nie robi dlatego, by wesele było niezapomniane. 

Zobacz też:

Narożna w objęciach tajemniczego mężczyzny. Fani nie dowierzają zdjęciu. Co z narzeczonym?

Narożna została zapytana o pieniądze. Wyjawiła prawdę o zarobkach w branży

Magdalena Narożna pokazała nową fryzurę. Odważna zmiana?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy