Reklama
Reklama

Magda Mołek w 1997 roku wystąpiła w TVP! Archiwalne nagranie zachwyca internautów

Magda Mołek (46 l.) to doświadczona dziennikarka, która przed kamerą spędziła prawie 25 lat swojej telewizyjnej kariery. Do sieci właśnie trafiło archiwalne nagranie, na którym widać jak 21-letnia dziennikarka prezentuje dramatyczne wieści z zalanego powodzią Wrocławia. Bardzo się zmieniła?

Magda Mołek to dziennikarka, która od ponad 25 lat związana jest z telewizją, tym bardziej jej decyzja z 2019 roku, by odejść z TVN-u, wydała się jej wielbicielom szokująca. Po 16 latach pracy w stacji gwiazda zdecydowała się zaangażować w autorski projekt i działać jako dziennikarka na YouTubie. Choć Magda większość swojej kariery spędziła we wspomnianej stacji, na początku swojej kariery współpracowała również w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lublinie, czy w Telewizji Dolnośląskiej.

Reklama

Jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu, gdy zaczęła prowadzić serwis informacyjny dla TVP Wrocław. Z tego okresu pochodzi nagranie, które obecnie jest hitem sieci. Na filmiku widać 21-letnią dziennikarkę, która prezentuje wiadomości z doszczętnie zalanego Wrocławia. Ćwierć wieku po wielkiej powodzi, która dotknęła to miasto, fani mogą podziwiać, jak zmienił się nie tylko styl programów informacyjnych, ale i sama Magda Mołek.

Piękna prezenterka miała na sobie żółtą garsonkę oraz modną pod koniec lat 90. fryzurę "na grzybka".

Bardzo się zmieniła?

Zobacz też:

Rafalala była szantażowana emocjonalnie przez Fabijańskiego? Poszła z tym do prawnika!

Mata ogłasza, że będzie kandydował na urząd Prezydenta RP. Jego kampania potrwa 18 lat!

Urbańska i Józefowicz prowadzą dorodne gospodarstwo z 200 kurami! "Nie chcieliśmy kupować mięsa w sklepach "

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama