Reklama
Reklama

Magda Mołek traktuje siebie "zbyt serio"? Słowa Wojewódzkiego ją rozwścieczyły!

Magda Mołek przez przypadek została wplątana w konflikt przez Kubę Wojewódzkiego i Dorotę Szelągowską. Była dziennikarka TVN obruszyła się po słowach, jakoby traktowała siebie "zbyt serio". Odpowiedź na to jedno zdanie jest baaaaaardzo długa. Wisienką na torcie jest nazwanie Wojewódzkiego "Dziadersem".

Kuba Wojewódzki kontra gwiazdy TVN

Kuba Wojewódzki ma ostatnio na pieńku z gwiazdami TVN, które po kolei odgryzały mu się złośliwościami. Najpierw przydarzyła mu się wymiana zdań z Agnieszką Chylińską, następnie Małgorzatą Foremniak, a teraz zaczepił Magdę Mołek!

Wszystko stało się w trakcie rozmowy Doroty Szelągowskiej w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Wówczas architektka wnętrz wyznała, że była asystentką Magdy Mołek za czasów jej udziału w "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Wojewódzki o Mołek: "Zbyt serio siebie traktuje"

Kuba Wojewódzki zajawił Dorotę o bycie asystentką Mołek: "Nie chce mi się wierzyć, że pełniłaś oficjalną rolę asystentki Magdy Mołek w "Dzień Dobry TVN" (...) A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje?"

Szelągowska odpowiedziała, że bardzo dobrze jej się pracowało z Magdą i do dzisiaj mają serdeczny kontakt. O czym zresztą świadczy, chociażby niedawna rozmowa Szelągowskiej na kanale YouTube Mołek.

Obruszona Mołek odpowiada Wojewódzkiemu na Instagramie

Magda Mołek obruszyła się po słowach showmana TVN: "A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje?" - pyta K. Wojewódzki Dorotę Szelągowską o współpracę ze mną. To pytanie-zarzut. Do obu nas. Do Doroty, bo przecież ona jest taka wyluzowana, więc jak mogła (!) popełnić taki błąd i pracować z kimś tak bez luzu jak M.? A więc może, wcale nie jest taka fajna, za jaką chce uchodzić?" - zaczęła wyraźnie zbulwersowana Mołek.

Magda Mołek rozpędziła się w tłumaczeniu "zbyt serio"

To jednak był tylko wstęp! Magda Mołek rozpędziła się w emocjonalnym wpisie, "tłumacząc" siebie i otaczający ją niesprawiedliwy świat. Wojewódzki nieźle oberwał!

"No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje - toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym szołbiznesie, i się "zbyt serio traktować", czyli w sumie jak? Nie chodzić na pijackie imprezy, nie robić interesów z ludźmi, z którymi się po prostu tego nie chce, omijać cwaniaków i przemocowców szerokim łukiem, nie śmiać się z sucharów dziadersów okupujących najwyższe stołki od dziesięcioleci, tylko samej kierować swoim życiem, wspierać kobiety w kryzysie, tworzyć dla nich programy i treści, a nie biegać po towarzystwie w poszukiwaniu atencji? Jeśli tak, to tak, jestem OSOBĄ, KTÓRA SIĘ ZAJEBIŚ*IE SERIO TRAKTUJE. I żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów - napisała ostro.

"Niedrogi dziadersie! Pozwól, że na serio, na zbyt (?) serio, tak jak lubię, pożegnam cię hasłem z naszych siostrzanych marszów. Wiesz jakim!" - zakończyła Mołek.

Czyżby Magda Mołek właśnie niejako udowodniła, że faktycznie traktuje siebie zbyt serio? A może Wojewódzki naprawdę zasłużył na podobną odpowiedź? Ocenę pozostawiamy wam!

Zobacz też:

Magda Mołek choruje od 15 lat przez ambicję i zapracowanie: "Szłam jak burza" w TVN

Magda Mołek: Skarbówka daje jej w kość! Mało kto wiedział, jak jej ciężko po odejściu z TVN!

Magdalena Mołek nie mogła powstrzymać łez na scenie. "Rozwaliło mnie, że to prawda"

Kożuchowska bez ogródek o "fatalnym" wywiadzie. Mołek nie będzie to w smak

Wojewódzki ujawnił kulisy zwolnienia. Chylińska i Foremniak nawet nie kiwnęły palcem, choć wiele obiecywały!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy