Reklama

Reklama

Reklama

Magda Mołek pochwaliła się długimi nogami. Fanki zazdroszczą. „Co ja bym dała za takie nogi”

Magdalena Mołek (46 l.) nie traci na popularności, chociaż rozstała się z telewizją, by zacząć pracować w domowym zaciszu i na własną rękę. Świetnie sprawdza się w roli pani swojego losu i dobrze planuje sobie czas. Znalazła również chwilę na odpoczynek wśród pięknych widoków, o które nietrudno we Włoszech. Na ostatnim zdjęciu oprócz letniej stylizacji, pokazała nogi. Zasługują na komplementy i aplauz?

Magda Mołek prezentuje nogi we Włoszech

Chociaż Magda Mołek nie stroni od pracy i wkłada mnóstwo zaangażowania w swoje dzieło "W moim stylu", to nie zapomina o zachowaniu życiowej równowagi, czyli odpoczynku. Kobieta postanowiła odetchnąć nieco od codzienności i wyjechała na urlop do Włoch, gdzie spędza czas z najbliższymi. Zdjęciami z wakacji chwali się w sieci.

Na jednym z nich pokazała swoje długie nogi, które wciąż są zgrabne i powabne, nawet mimo upływu lat. Niejedna kobieta może jej pozazdrościć. Niektóre panie otwarcie wspomniały o tym fakcie w komentarzach pod wpisem.

Reklama

A Wy jak oceniacie nogi Mołek?

Magdalena Mołek - od telewizji do nagrywania bez wychodzenia z domu

Magda Mołek zasłynęła w Polsce jako prowadząca "Dzień Dobry TVN". Kobieta pełniła swoją rolę bardzo długo, bo aż 14 lat. Kobieta odeszła z formatu, ponieważ wolała skupić się na macierzyństwie i swoich najbliższych. Ostatecznie z TVN-u zniknęła w 2020 roku, gdy zaprzestano emitować jej program "W roli głównej".

Pożegnanie z występowaniem na ekranie nie trwało jednak długo, ponieważ Mołek znalazła sposób na siebie i zaczęła prowadzić wywiady z gwiazdami. Umieszcza je w serwisie YouTube, ponadto nagrywa podcasty. Dzięki rozpoczęciu własnej działalności łatwiej przychodzi jej gospodarowanie czasem.

Zobacz też:

Skiba bezlitośnie o Górniak i jej kosmicznych teoriach: "Czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu"

Viki Gabor wystąpiła na scenie z mamą. Tego nikt się nie spodziewał

Ola Ciupa w skąpym bikini! Wybrała specjalnie taki krój?

G7. USA: Przekażemy Ukrainie zaawansowany system obrony powietrznej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy