Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler w wielkim niebezpieczeństwie. Alarm bombowy w "Kuchennych rewolucjach"

Magda Gessler (68 l.) przeżyła chwile grozy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, dotyczące podłożenia materiałów wybuchowych w lokalu gastronomicznym przy ul. Waryńskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Konieczna była pilna ewakuacja 25 osób. W budynku trwały akurat „Kuchenne rewolucje” z udziałem słynnej restauratorki. Czy atak był skierowany właśnie na Magdę Gessler?

Magda Gessler: "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler to prawdziwa ikona polskiej sceny gastronomicznej. Na przestrzeni ostatnich lat restauratorce udało się odmienić ponad 300 lokali. Nie wszystkie rewolucje okazały się wystarczające, aby zapewnić ich właścicielom stały przychód, jednak program nieprzerwanie cieszy się sporą popularnością. Choć gwiazda nie należy do osób powściągliwych i często zdarza się jej powiedzieć coś nieprzyjemnego, to jej kontrowersyjne zachowania nie odstraszają internautów. Na Instagramie jej profil śledzi ponad milion użytkowników. Jakiś czas temu Gessler w wywiadzie dla "Faktu" wyznała, co jej zdaniem jest przyczyną sukcesu programu.

Reklama

Do tej pory to głównie uczestnicy "Kuchennych rewolucji" musieli się stresować z powodu wizyt gwiazdy. W końcu nie sposób było przewidzieć, jak Gessler zareaguje na ich dania. Teraz dramatyczne emocje udzieliły się również celebrytce. 8 kwietnia gwiazda TVN-u nagrywała nowy odcinek w Czechowicach-Dziedzicach. Niespodziewanie w lokalu "Irlandia" doszło do przerażających wydarzeń. Plan zdjęciowy musiał zostać przerwany z powodu alarmu bombowego!

Magda Gessler w wielkim niebezpieczeństwie

Wczoraj około godziny 22:00 służby ratunkowe otrzymały anonimowe zgłoszenie, mówiące o podłożeniu ładunku wybuchowego. Informator miał przekazać wiadomość, że w restauracji "Irlandia" przy ul. Waryńskiego w Czechowicach-Dziedzicach znajduje się niebezpieczny materiał. W związku z zawiadomieniem, konieczna była ewakuacja aż 25 osób. Na miejsce przybyła policja oraz strażacy.

Jak informuje portal Czecho.pl, w lokalu odbywały się właśnie nagrania nowego odcinka "Kuchennych rewolucji" z udziałem Magdy Gessler. Z pewnością gwiazda musiała bardzo zestresować się z powodu nieprzyjemnego wydarzenia. W końcu mogła pomyśleć, że to sprawka psychofana. Ostatecznie okazało się, że na miejscu wcale nie ma materiałów wybuchowych i wszyscy mogli odetchnąć z ulgą.

Zobacz też:

Brooklyn Beckham przyjmie nazwisko ukochanej? Dlaczego chce złamać tradycję?

Małżeństwo Kurzajewskiego nie było wcale takie szczęśliwe? Smaszcz "czuła się deprecjonowana i poniżana"

Pary spod tych znaków zodiaku nie potrafią bez siebie żyć

Jarosław Kaczyński o tragedii smoleńskiej: wciąż jest krwawiącą raną

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Kuchenne rewolucje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy