Reklama
Reklama

Brooklyn Beckham przyjmie nazwisko ukochanej? Dlaczego chce złamać tradycję?

Brooklyn Beckham (23 l.) i Nicola Peltz (26 l.) złożą dziś przysięgę małżeńską. Luksusowa uroczystość owiana jest tajemnicą, a w sieci zrobiło się aż gęsto od spekulacji na temat tej, wartej 3 miliony funtów, imprezy. Jak donosi "Daily Mail" pan młody zdecydował się na poruszający gest wobec ukochanej i... Zamierza przyjąć jej nazwisko! Odważny pomysł?

Brooklyn Beckham przyjmie nazwisko ukochanej? Dlaczego chce złamać tradycję?

Dziś wielki dzień najstarszego syna Victorii i Davida Beckhamów: 23-letni Brooklyn powie sakramentalne "tak" swojej ukochanej Nicoli Peltz. Choć uroczystość jest trzymana do ostatniej chwili w tajemnicy, z każdą godziną w mediach pojawiają się nowe, sensacyjne doniesienia na temat tej wyjątkowej uroczystości.

Reklama

"Daily Mail" właśnie doniósł, iż Brooklyn zdecydował się przyjąć nazwisko swojej narzeczonej, jako "drugie imię", by okazać w ten sposób swój szacunek do narzeczonej. Od chwili, gdy para złoży małżeńską przysięgę, najstarszy syn Davida, będzie przedstawiał się jako: Brooklyn Joseph Peltz Beckham.

Tę niecodzienną decyzję młodego celebryty miał zdradzić tabloidowi bliski znajomy rodziny Beckhamów. Jak wyznał w "The Sun":

Brooklyn Beckham - Ślub

Wesele jest już przygotowywane od połowy zeszłego tygodnia, ponieważ odbędzie się ono pod specjalnymi namiotami, zwykle wykorzystywanymi na potrzeby targów, a ich rozstawienie jest czasochłonne. Na imprezie DJ-em ma być sam Snoop Dog, a za zdjęcia i nagranie z ceremonii odpowiadać będzie magazyn "Vogue". Jak podaje "Daily Mail", goście weselni proszeni są o to, aby nie udostępniać w sieci zdjęć młodej pary, ponieważ ekskluzywny magazyn modowy ma podpisaną umowę na wyłączność, jeśli chodzi o publikację materiałów z tego wydarzenia.

To nie koniec sensacyjnych wieści z zachodu. Mówi się, że Brooklyn miał podpisać przedślubną umowę, która ma regulować kwestie finansowe między młodymi. Warto zaznaczyć, że rodzice Brooklyna: David i Victoria nie należą do skromnych celebrytów, bowiem ich majątek szacuje się na 380 mln funtów. Umowa jednak okazała się niezbędna, ponieważ ojciec Nicoli to miliarder i finansista z Nowego Jorku, który może pochwalić sumą 1,3 mld funtów na swoim koncie.

Zobacz też:

Wyciekły szczegóły ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Petz! Tłum celebrytów i trzy suknie ślubne panny młodej! Co jeszcze?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Wróżka Anna Kempisty nie ma dobrych wieści dla maturzystów! "Musicie się bardzo

mocno przyłożyć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brooklyn Beckham | Nicola Peltz
Reklama
Reklama
Reklama